Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Dyqan Cantash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+sigurime |

Me eksperience pune. Puna 6 ore ne dite.Me eksperience pune, 25-35 vjeç., Adresa: Rr. "Durresit", perballe Ministrise se Arsimit

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme+sigurime

PUNETORE RROBAQEPESIE Arisa Konfeksion sh.p.k Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Punetore makinerie me ose pa eksperience pune (lineare, syzator, 2 gjilperesh, precine, kopse, travete etj). Transporti (furgon, abone) i paguar, Adresa: Rr. "5 Maji", Tirane, prane Tregut te Medresese

Botuar më 17/11/2019
shume e kenaqshme

PUNETORE Arisa Konfeksion sh.p.k Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Punetore Ndihmese (pastrim fijesh, shenime, palosje etj) Transporti (furgon, abone) i paguar, Adresa: Rr. "5 Maji", Tirane, prane Tregut te Medresese

Botuar më 17/11/2019
shume e kenaqshme

MENAXHER/E SHITJESH Masha Globe Kërkon të punësojë

Paga: me perqindje ne baze te shitjes |

Per shitje online per veshje te modes se fundit, Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias

Botuar më 16/11/2019
me perqindje ne baze te shitjes

PUNETORE Italian Lab Shpk Fabrike Serigrafie (stampimesh) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(femra). Me ose pa eksperience. Mosha deri ne 32 vjeç. Te jene serioze dhe me deshire per te punuar, Adresa: Sharre, Rruga e Prushit 200m nga rruga kryesore

Botuar më 15/11/2019
e kenaqshme

SHITESE RRJETI I DYQANEVE LTB JEANS NE TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-30 vjec. Te kete eksperience pune. Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup. Per me shume kontaktoni ne kete numer, Tiranë

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE Kerkohen

Paga: 28.000 leke-35.000 leke pus sigurime. |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", Shkoze

Botuar më 13/11/2019
28.000 leke-35.000 leke pus sigurime.

SHITESE Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Per veshje intimo., Adresa: Brenda tregut Medresese

Botuar më 11/11/2019
e kenaqshme

SHITES/E Dyqani Koton ne QTU Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-30 vjec. Te kete eksperience pune. Te jete i/e komunikueshme dhe i/e afte te punoje ne grup. Te jete i/e disponueshem/me per t'u alternuar ne te dyja turnet. Te mos jete i/e angazhuar ne shkolle. Per me shume kontaktoni ne kete numer, Tiranë

Botuar më 11/11/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE Kerkohen Kërkon të punësojë

Paga: 28.000 leke-35.000 leke pus sigurime |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", prane shkolles Kushtrimi Lirise

Botuar më 10/11/2019
28.000 leke-35.000 leke pus sigurime
)