Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune per filjalet tona ne Teg dhe Myslym Shyre. Me eksperience pune ne...

Botuar më 17/05/2019

RROBAQEPSI PER PANTALLONA NE LAPRAKE Kërkon të punësojë Punetore

Paga: 35000 leke + siguracione |

Me ose pa eksperience pune, Tiranë

Botuar më 23/05/2019
35000 leke + siguracione

BEAUTY POINT NE QTU Kërkon të punësojë Shitese

Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjentit te dyqanit, Tiranë, Adresa: QTU

Botuar më 22/05/2019

MALNA TEX SH.P.K RROBAQEPESI INDUSTRIALE NE PRODHIMIN E PANTALLONAVE DHE RROBAVE TE PUNES PER EKSPORT KERKON PUNONJESE NE POZICIONIN E PUNES PERGJEGJESE LINJE PRODHIMI Ekonomiste

Te kete eksperience ne drejtimin dhe organizimin e prodhimit ne linje.Kerkohen kandidate per kete pozicion pune ne dy filialet e prodhimit te kompanise ne Porcelan,Tirane dhe Paskuqan 2,Kamez. Paga dhe kushtet e punes nga me te mirat ne tregun e fasonerise., Adresa: Tirane

Botuar më 22/05/2019

Kompania “Savage” Kërkon të punësojë Fotograf

Me kohë të plotë Kërkojmë talente të reja me pasion dhe dashuri për botën e modes dhe fotografisë!Të interesuarit duhet të zotërojnë:- Gjuhën Angleze- Abode Photoshop- Abode InDesignTë interesuarit duhet të jenë banues në Tiranë. Aparaturat dhe çdo nevojë tjetër teknike garantohet nga Savage.Lutemi të kontaktoni në

Botuar më 21/05/2019

Dyqan Çantash Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 22 – 35. Puna 6 ore ne dite. Paga e kenaqshme + siguracion. Te jene pa preukopime, Adresa: Rr. "Bardhyl", tek Brryli

Botuar më 20/05/2019

INTIMODAL Kërkon të punësojë Shitese

Kushte pune optimale , page baze plus bonuse. Per aplikime dergoni CV ne adresen e emailit ose kontaktoni ne numrin e telefonit

Botuar më 20/05/2019

Rrobaqepësia ndërkombëtare turke në vijim të zgjerimit të stafit Kërkon të punësojë Ekonomiste

Me ekperience pune, te njohi programet e finances. Cotex Textile ofron:- Pagë konkuruese në treg- Punë të vazhdueshme- Bonuse mujore- Ambient dhe kushte të mira pune- Transport i garantuar- Pushime në festat zyrtare- 2 pushime gjatë ditës- Staf i kualifikuar për trajnim (për punonjësit pa eksperiencë)Orari i punesl nga e hene ne te premte 07:30-15:15. Diten e shtune deri ne 12:45. Dergoni CV ne E-mail: info@cotextextile.com, Adresa: Prane City- Park

Botuar më 19/05/2019

Rrobaqepësia ndërkombëtare turke në vijim të zgjerimit të stafit Kërkon të punësojë Punonjes

Me/pa ekperiencë në pozicionin e rrobaqepëses.Cotex Textile ofron:- Pagë konkuruese në treg- Punë të vazhdueshme- Bonuse mujore- Ambient dhe kushte të mira pune- Transport i garantuar- Pushime në festat zyrtare- 2 pushime gjatë ditës- Staf i kualifikuar për trajnim (për punonjësit pa eksperiencë)Orari i punesl nga e hene ne te premte 07:30-15:15. Diten e shtune deri ne 12:45. Dergoni CV ne E-mail: info@cotextextile.com, Adresa: Prane City- Park

Botuar më 19/05/2019

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 19/05/2019

Kerkojme Pergjegjes linje

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 19/05/2019