Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MENAXHER Punë Tirana Kerkon te punesoje nje person qe duhet te menaxhoje mire proceset e punes ne kete ferme.Mirembajtes Ferme Kushtet;Te jete i paisur me patente te klasit B/Ofrohet;Pagese e kenaqeshme

Paga: 500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 25/02/2024
500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

KUZHINIER PER SUSHI Punë Tirana Kerkohet Kuzhinier

Paga: 800 Euro / ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 25/02/2024
800 Euro / ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

KUZHINIER PER SUSHI Punë Tirana Kerkohet Kuzhinier

Paga: 800 Euro / ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantet/punetirana.com/whatsapp: 0696630282/[email protected]/na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 25/02/2024
800 Euro / ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

SHOFER DARDANI REAL ESTATE Kërkon të punësojë

Paga: E diskutushme |

Mundesi punesimi ne gjermani shofer

Botuar më 25/02/2024
E diskutushme

KUZHINIER Kerkohet Kuzhinier ne Ambasad

Paga: E diskutushme |

Tiranë

Botuar më 25/02/2024
E diskutushme

KUZHINIER/E Njoftime pune - Bati Restorant ne Astir Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

* 1 dite ne jave pushim, Adresa: ASTIR.

Botuar më 25/02/2024
OFROHEN PAGA TE LARTA

NDIHMESE Njoftime pune - CASA MOKADOR, kerkon: NDIHMESE NE KUZHINE!

Paga: * PAGESA TE KENAQSHME + SIGURACION |

* OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, STAF I PERKRYER, Adresa: Rr. “Fortuzi”, ne krah te Ministrise se Drejtesise

Botuar më 25/02/2024
* PAGESA TE KENAQSHME + SIGURACION

MENAXHER/E Njoftime pune - Mokador Albania Kerkon: MENAXHER/E TERRENI per qytetin e Tiranes

Paga: ** KOMPANIA JONE OFRON PAGESE TE KENAQSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE! |

* Preferohet me eksperience te meparshme ne fushen e tregetimit te kafese dhe profile te ngjashme.* KRITERET - 1. Te kete aftesi organizative. 2. Te jete i afte te punojne ne menyre te pavarur dhe ne grup. 3. Te kete aftesi negocimi deri ne finalizimin e marveshjes me Klientet. 4. Te ndjeki mbarevajtjen e Marreveshjeve dhe problematikat e ndryshme te klienteve. 5. Te jete i perkushtuar ne realizimin e objektivave te vendosura nga kompania. 6. Te zoteroje patente te klasit B., Adresa: Lutemi dergoni CV ne: [email protected]

Botuar më 25/02/2024
** KOMPANIA JONE OFRON PAGESE TE KENAQSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE!

STAF Njoftime pune - Kerkohet Kasiere. Punonjes/e Salle

Paga: 55.000 lek per secilin pozicion pune ne baze te eksperiences |

Kushte shume te mira pune., Adresa: Ish Blloku

Botuar më 25/02/2024
55.000 lek per secilin pozicion pune ne baze te eksperiences

STAF Njoftime pune - BATI RESTORANT ne Astir, kerkon: * KAMARIER/E. * KUZHINIER/E. * NDIHMES KUZHINIER/E. * NDIHMES KAMARIER/E

Paga: * PAGESA TE LARTA |

* OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE. * 1 DITE NE JAVE PUSHIM, Adresa: ASTIR.

Botuar më 25/02/2024
* PAGESA TE LARTA
)