Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUZHINIER Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 16/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 16/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - Bar Restorant Self Service

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane fakultetit te Gjuheve te Huaja

Botuar më 16/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

STAF Njoftime pune - PICERI "TIRONA" kerkon te zgjeroje staf me: * Shef Kuzhine. * Guzhinier. * Shef Salle. * Krye/Kamarier. * Kamarier

Paga: KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA |

Pune afatgjate. Te interesuarit te jene korrekte ne pune, Adresa: Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 16/03/2023
KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA

SHITES Njoftim pune - Dyqan Mishi Huqi, kerkon: Shites Mishi (Kasap)

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune. Turni I, Adresa: Rr. “Barrikadave”.

Botuar më 16/03/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

STAF Restorant Gusto, kerkon: *Shef/e Salle. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner per Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare. *Motorris /Shofer

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 16/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: *Ekonomis*Shef/e Salle. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner per Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare. *Motorris/Shofer.

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 16/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PJATALARESE NJOFTIME PUNE - RESTORANT PAGUS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me dhe pa eksperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Bllok, rr "Perlat Rexhepi", Tiranë

Botuar më 16/03/2023
e kenaqshme

KUZHINIER Vende pune - BAR RESTORANT SEGAFREDO PEDONALE

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga Murat Toptani, prane Gjergji Center, Tiranë

Botuar më 16/03/2023
e kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR "FIRST" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Blv. "Gjergj Fishta", rr. "Nikolla Jorga", prane ish Ekspozites

Botuar më 16/03/2023
Ofrohet pagese shume e mire
)