Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SANITARE PELAGOS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ruga Sami Frasheri Perball Fondit te sigurimeve, Tiranë

Botuar më 04/08/2021
e kenaqshme

KAMARIER PELAGOS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ruga Sami Frasheri Perball Fondit te sigurimeve, Tiranë

Botuar më 04/08/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E NEW BAR Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE MIRA |

Te punoje edhe ne banak Me eksperience pune, Adresa: Sheshi Wilson, pas Postes 8

Botuar më 04/08/2021
OFROHEN PAGA TE MIRA

MOTORRIST PER SHPERNDARJE BURGER KING OFRON VENDE PUNE PUNONJËS PËR SHPËRNDARJE (USHQIMI)

Paga: fikse + bonus për çdo porosi |

- Preferohet të ketë të paktën 1 vit përvojë pune paraprake në pozicione të ngjashme;- Aftësi komunikuese dhe sjellje të mirë;- Me motorrin personal., - kontratë e rregullt pune, një dite pushimi ne javë.procedura dhe afatet e aplikimit:, të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit ose të dërgojnë aplikimin nëadresën e emailit

Botuar më 04/08/2021
fikse + bonus për çdo porosi

MENAXHER RESTORANTI BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, Angazhimi ynë për përbërësit premium, recetatekskluzive dhe ofrimi i ambienteve miqësore

Paga: e kenaqshme |

Eksperience te meparshme ne menaxhim ne kete industri;? Aftesi te trajnoje, udhezoje dhe drejtoje stafin;Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në jave.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën e e-mailit: [email protected]  ose kontaktoni ne numerin e telefonit 0697003111.Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 04/08/2021
e kenaqshme

STAF RESTORANTI BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, ANGAZHIMI YNË PËR PËRBËRËSIT PREMIUM, RECETATEKSKLUZIVE DHE OFRIMI I AMBIENTEVE MIQËSORE DHE

Paga: shume e mire |

Staf Restoranti per piken e re ne zonen e ish-BLLOKUT (Rr. SamiFrasheri)Kërkesat: ? Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;? Të jeni të motivuar të punoni ne grup;? Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël; Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në jave dhe mundësizhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën e e-mailit: [email protected] ose sms nenumrin e telefonit 0697003111.Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 04/08/2021
shume e mire

PIRUNIST Sebi Shpk (Frigoriferi Kashar) kerkon te punesoje Punetor Magazine

Paga: e kenaqshme |

Detyrat- Ngarkimi dhe shkarkimi i mallit.- Pergatitja e porosive te ndryshme.- Sistemimi i mallit në rafte në dhomat frigoriferike.- Sistemimi i Magazines.Kualifikimet- Te kete njohuri te mira te drejtimit te pirunit, Patente Piruni.- Te kete punuar me pare me pirun dhe te jete i specializuar ne sistemin ne rafte te paletave.- Te jete i afte te punoje ne grup.- Te jete i komunikueshem., personat e interesuar duhet te dergojne cv ne adresen: [email protected] te dergojne te dhenat e tyre me sms ne nr e telefonit:

Botuar më 04/08/2021
e kenaqshme

MAGAZINIER Sebi Shpk (Frigoriferi Kashar) kerkon te punesoje

Paga: e kenaqshme |

DetyratMenaxhon çdo proçes që lidhet me magazinimin e produkteve.Eshte përgjegjes per mallin e magazinuar.Kontrollon të gjitha hyrje/daljet e produkteve nga magazina dhe krahason sasite fizike me dokumentacionin përkatës shoqerues.Suporton ne regjistrimin e levizjeve te mallit ne sistem.Jep udhezime për punonjësit e magazinës për sistemimin e mallrave dhe përgatitjen e porosive.Sigurohet që vendosja e produkteve në magazinë të behen në mënyrën e duhur., personat e interesuar duhet te dergojne cv ne adresen: [email protected] te dergojne te dhenat e tyre me sms ne nr e tel:

Botuar më 04/08/2021
e kenaqshme
)