Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Rezidenca Primavera tek Gjiri Lalzit, kerkon te punesoje per sezonin Veror: Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Me eksperience pune. Ofrohen paga te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Tek Gjiri Lalzit

Botuar më 16/08/2019

PICERI -BYREKTORE BUCKO Kërkon të punësojë Motorrist

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Laprake, prane spitalit Ushtarake

Botuar më 16/08/2019

Zgara Albania Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Paga shume e mire, Adresa: Ne qender te Tiranes, prane Bankes Shqiptare

Botuar më 16/08/2019

Fast Food Albania Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

Te kene eksperience pune. Ofrohet pagese e mire, Adresa: Ne qender te Tiranes, prane Bankes Shqiptare

Botuar më 16/08/2019

Bakery RE Kërkon të punësojë Shitese

Ofrohet page e kenaqshme, kushte te mira pune, dy here ne muaj pushim., Adresa: Rruga Ura, Mbrapa komisariatit nr.4, kinostudio.

Botuar më 16/08/2019

Kerkohet Shitese

Bulmeti / Marketi. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme, Adresa: Tek Xhamlliku

Botuar më 16/08/2019

Capricciosa Lali ne Fier Kërkon të punësojë Picier

Me ose pa eksperience pune. Mosha 17-22vjec. Strehim dhe ushqim i siguruar, Adresa: Fier

Botuar më 16/08/2019

Capricciosa Lali ne Fier Kërkon të punësojë Punetor

Per qerimin e patateve. Me ose pa eksperience pune. Me ose pa eksperience pune. Mosha 17-22vjec. Strehim dhe ushqim i siguruar, Adresa: Fier

Botuar më 16/08/2019

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Pastruese

Page e kenaqshme, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 16/08/2019

FRANCO'S BAR Kamarier/e

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, kushte te mira pune. Puna me turne, Adresa: Komuna e Parisit, tek lulishtja

Botuar më 16/08/2019