Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDIHMES KUZHINIER Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Te kete eksperience pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Qeparo.

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

BANAKIER Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Te kete eksperience pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Qeparo.

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

SANITARE Vende pune - Hotel Restorant "Te Stefi" Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Te kete eksperience pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Qeparo.

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

PJATALARESE Njoftime pune - BAR RESTORANT "TRISS" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

* Te interesuarit te jene me eksperience pune. * Kompania jone ofron kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Brryli, ish Rozafa

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

KAMARIER Njoftime pune - BAR RESTORANT "TRISS" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

* Te interesuarit te jene me eksperience pune. * Kompania jone ofron kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Brryli, ish Rozafa

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

SANITARE Njoftime pune - BAR RESTORANT "TRISS" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

* Te interesuarit te jene me eksperience pune. * Kompania jone ofron kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Brryli, ish Rozafa

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA
Botuar më 24/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME

PJATALARESE Njoftime pune - Restaurant "Fish Time 2" Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME |

Te interesuarit te kene eksperience pune, Adresa: R. "Komuna Parisit", prane Lulishtes

Botuar më 24/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME

STAF HAPET NE GOLEM, Shkembi Kavajes: HOTEL RESTAURANT "FISH TIME 2" zgjeron Staf: *Hostes. *Recepsionist/e. *Kuzhinier/e. *Picier. *Kamarier/e. *Banakier/e. *Sanitare. *Pjatalarese. Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME |

Preferohen me banim prane zones. Te interesuarit te kene eksperience pune dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Golem, tek Shkembi Kavajes, pedonale.

Botuar më 24/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME

STAF Njoftime pune - PICERI "TIRONA" kerkon te zgjeroje staf me: * Shef Kuzhine. * Guzhinier. * Shef Salle. * Krye/Kamarier. * Kamarier

Paga: KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA |

Pune afatgjate. Te interesuarit te jene korrekte ne pune, Adresa: Adresa: Prane Selvise, ne hyrje te rruges "Siri Kodra".

Botuar më 24/03/2023
KOMPANIA JONE OFRON PAGAT ME TE LARTA NE TREG DHE KUSHTE SHUME TE MIRA
)