Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Njoftime pune - Restoranti KOLONAT Kërkon të punësojë

Paga: Shume e Mire |

• Te njohin mire harten e Tiranes • Me mjetin e tyre, ofrohen kushte te mira pune, dërgoni cv në adresën: e-mail, ose telefononi në cel, Tiranë

Botuar më 23/02/2024
Shume e Mire

KAMARIER/E Njoftime pune - RESTO GRILL BY "LUARA" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

* Dreka ofrohet nga kompania, Adresa: Tek Pazari Ri

Botuar më 23/02/2024
Ofrohen paga shume te mira

PUNONJES FAST-FOODI Njoftime pune - Restoranti KOLONAT ne Durres kerkon te punesoje Punonjes Fast food-i - Kasier Kërkon të punësojë

Paga: SHUME E MIRE |

Me arsim të mesëm, arsimi i lartë përbën avantazh.Të gatshëm të punojnë full-time ose part-time.Të jenë fleksibël me orarin, mosha mbi 18 vjeç, ofrohen kushte shume te mira pune, dërgoni cv në adresën: e-mail, ose telefononi ne numrin e meposhtem, Durrës

Botuar më 23/02/2024
SHUME E MIRE

KASAP NJOFTIME PUNE - Kompania Bio Alb Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Në repartin e produkteve të mishit. Të kenë aftësi të mira në komunikim dhe për të punuar në grup• eksperienc në profile të ngjashme, dërgoni cv tuaj në emailin e mëposhtëm ose të dorëzohet në një prej pikave tona., te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Tiranë

Botuar më 23/02/2024
e kenaqshme

BANAKIER/E Njoftime pune - BAR RESTORANT SHOQERIA Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGESA TE KENAQSHME! |

* MOSHA 40 - 50 VJEÇ. * PREFEROHEN ME EKSPERIENCE PUNE SI KAMARIER RESTORANTI., Adresa: Rr. "Bardhyl", prane Farmacise nr.10 Tirane

Botuar më 23/02/2024
OFROHEN PAGESA TE KENAQSHME!

SHITESE NJOFTIME PUNE - Kompania Bio Alb Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Tiranë

Botuar më 23/02/2024
e kenaqshme

SHOFER Kërkon të punësojë

Paga: E diskutushme |

Mundesi punesimi ne gjermani shofer

Botuar më 23/02/2024
E diskutushme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Njoftime pune - Pica Hallall Kërkon të punësojë

Paga: 270 leke ora + tarife e plote |

Me motorrin e vet. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 23/02/2024
270 leke ora + tarife e plote

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne fund te Bulevardit Blu, Qereke-Nikel (700m perpara ures se Tapizes), Drejtimi Tirane Nikel Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Shitese Mobilerie. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mosha 20 - 30 vjec, mund te na dergoni cv ne email :

Botuar më 23/02/2024
e kenaqshme

PUNONJESE ZYRE Njoftime pune - Kompania"AXL Mobileri" Kerkon: Punonjese ne zyre per manaxhimin e porosive te klienteve.

Paga: Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise. |

E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakultetit politeknik ose te ekonomise.Aplikantja duhet te jete dipllomuar dhe nuk duhet te kete asnje kontakt me shkollen apo nje pune tjeter., mund te dergoni cv tuaj ne email: [email protected]

Botuar më 23/02/2024
Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise.
)