Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MENAXHERE Njoftime pune - White Dream Hotel Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Shefe/Menaxhere Recepsioni. Mbikqyr te gjitha aspektet e recepsionit dhe te stafit, ne menyre qe te siguroje kenaqesine e klientit dhe efikasitetin operacional. Manaxheri i recepsionit duhet te siguroje qe recepsioni dhe te gjithe pjeset operacionale te saje te funksionojn rrjedhshem dhe pa probleme. Diplome universitare ne manaxhim ose hoteleri turizem.Tre ose me shume vite experience ne si menaxher recepsioni.Eksperience e shkelqyer ne sherbim klienti.Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur).Preferohet kantidat me eksperience ne sistem reservimi online per hotelin.Aftesi te shkelqyera organizative, nderpersonale dhe administrative.Aftesi ne paketat MS Office.Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes., mbikqyr recepsionistet, rezervimet, procedurat ditore ne recepsion.krijon zgjidhje per kerkesat e pa parashikuara dhe ankesat e klienteve.siguron qe i gjithë stafi eshte i veshur sipas uniformes korrekte.mbikqyr dhe siguron hyrjen e informacioneve te klienteve sakte.ne bashkepunim me specialistin e marketingut dhe shitjeve eshte ne dijeni te cmimeve, paketa dhe promovimeve aktuale.siguron zbatimin e politikave dhe kushteve te hotelit drejt stafit dhe pushuesve.performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi., te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne email

Botuar më 26/09/2021
shume e mire

SANITARE ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna part time, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Kavajes, ish Parku i Autobuzave

Botuar më 26/09/2021
e kenaqshme

SALLATIERE Vende pune nga ZGARA TIRANES

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
e kenaqshme

SANITARE Vende pune nga ZGARA TIRANES

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
e kenaqshme

PUNONJES/E NJOFTIM PUNE NGA BAR RESTORANT JUVENILJA Castelo kerkon: Arketar/e per tek Parkim e Makinave

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Adresa: Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 26/09/2021
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

MOTORRIST PER SHPERNDARJE SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

KAMARIER RESTORANTI SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

PJATALARESE SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 26/09/2021
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

STAF RESTORANTI BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, BURGER KING® operon me 18,838 restorante, në rreth 100 shtete të botës. Në Shqipëri operon p

Paga: e kenaqshme |

Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;? Të jeni të motivuar të punoni ne grup;? Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në jave dhe mundësizhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën e e-mailit: [email protected]  ose sms nenumrin e telefonit.Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen., të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit:vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 26/09/2021
e kenaqshme

MENAXHER RESTORANTI BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, Angazhimi ynë për përbërësit premium, recetatekskluzive dhe ofrimi i ambienteve miqësore

Paga: pagesë konkuruese |

-Eksperience te meparshme ne menaxhim ne kete industri;- Aftesi te trajnoje, udhezoje dhe drejtoje stafin, ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, 2 ditë pushim në jave., të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit ose kontaktoni ne numerin e telefonit. vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistohen

Botuar më 26/09/2021
pagesë konkuruese
)