Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJES FURRE BUKE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per turnin e trete, te jene meshkuj, dhe te jene me banim afer zones, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: 21 Dhjetori, prane Oslos, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
Paga e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE PASTIÇERI Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dritan Hoxha”, kullat Hawai, poshte klinikes "Glob", Laprake

Botuar më 19/11/2019
E kenaqshme

SHITESE MARKET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per produkte bulmeti ne market, Adresa: Tiranë

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

PUNONJESE SALLE Big Market

Paga: e kenaqshme |

* Mosha e preferuar 18-30 vjec. * Te kene arsimin e mesem, eksperienca perben avantazh, Adresa: Tek Tregu Elektrik, (ngjitur me njesine bashkiake nr 2)

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

PUNETORE MARKETI DVS Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme. |

Kushte te mira pune, Adresa: Unaza e Re, Rr. “Jeroklin Persi”

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme.

NDIHMES FURRXHI DVS Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Unaza e Re, Rr. “Jeroklin Persi”

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

PUNONJESE Fabrik Brumi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(FEMRA), Adresa: Tirane

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Kompania EHW kërkon kandidatë për pozicionin Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Agjent shitjesh/ shofer. kërkesat për kandidatin: arsim i mesem por nuk perjashtohen edhe kandidate qe kane mbaruar arsimin e larte. preferohen kandidate me eksperienca pune te ngjashme ne te shkuaren ne kompani distribucioni. aftesi te mira organizative, negocimi, te punes se pavarur dhe te marrjes se pergjegjesise. mosha: 25 -35 vjec idealisht. te kete patente. te interesuarit jane te lutur te dergojne dokumentet e meposhtem ne adresen e-mail: cv te azhornuar me foto • fotokopje te diplomave te arsimit te mesem dhe te larte nese ka • referenca nga punedhenesit e meparshem

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

SHITESE FURRE-BUKE NOEL Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Puna turni II. Me eskperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 18/11/2019
shume e mire

BANAKIER/E FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Puna me orar te plote, 8 orar., eksperienca perben avantazh, mosha mbi 20 vjec, mund te na telefononi per te lene intervisten tuaj ne nr e kontaktit (orari i telefonatave nga ora 8:00-16:00) ose ne adresem e-mail:, Adresa: Rr. Tish Daija, Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 18/11/2019
shume e mire
)