Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE Kërkon të punësojë

Paga: Paga teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 13/05/2021
Paga teper e kenaqshme

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje Marangoz per prodhimin e kuzhinave Kërkon të punësojë

Paga: Paga teper e kenaqshme |

Mund te kontaktoni ne telefonit, Adresa: Rr. Marie Kraja, Porcelan, 150m perpara rret...

Botuar më 13/05/2021
Paga teper e kenaqshme

SPECIALISTE MARKETINGU EQUOS RESORT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Mullet, Tirana

Botuar më 11/05/2021
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke) |

Ne terren. Te kete eksperience pune mbi nje vit. Agjenti i shitjeve ne terren duhet ...

Botuar më 10/05/2021
shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke)

AGJENT/E SHITJESH KOMPANIA BLUE FILTERS (Ish fusha eAviacionit) Kërkon të punësojë

Paga: baze plus bonuse te larta |

- Agjent dhe Agjente Shitjesh. Kriteret: * Aftesi bindese ne reklamimin dhe shitjen e...

Botuar më 07/05/2021
baze plus bonuse te larta

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Piceri tek Astiri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e picerise, Puna 8 ore, turni I-re. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Una...

Botuar më 06/05/2021
e kenaqshme

SPECIALIST Kompani Ndertimi Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 deri 100.000 leke sipas pozicionit dhe eksperiences se punes |

Per punime Duralumini, plastike, dopjo xham per dyer dritare dhe fasada, ofrojme kush...

Botuar më 06/05/2021
40.000 deri 100.000 leke sipas pozicionit dhe eksperiences se punes

PJATALARESE Vita99 Restorant Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30.000 neto |

Kerkojme 2 pjatalarese, turni i pare nga ora 10:00 deri ne oren 16:00, turni i dyte n...

Botuar më 04/05/2021
30.000 neto

LAVAZHIER Lavazh Kërkon të punësojë

Paga: e diskutueshme me marveshje. Me % ose rroge baze |

(2 persona). Me eksperience punePagesa e diskutueshme me marveshje., Adresa: Tirane t...

Botuar më 04/05/2021
e diskutueshme me marveshje. Me % ose rroge baze

SALLATIERE Restorant me prodhime deti “JOAN” Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Per antipasta, te kete eksperience pune., 1 dite ne jave pushim. ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, prane Stadiumit Qemal Stafa. Orari takimi 11:00 - 12:00, Tiranë

Botuar më 13/05/2021
E kenaqshme

SALLATIERE Restorant me prodhime deti “JOAN” Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te kete eksperience pune., 1 dite ne jave pushim. ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, prane Stadiumit Qemal Stafa. Orari takimi 11:00 - 12:00, Tiranë

Botuar më 13/05/2021
E kenaqshme

SHITESE Fish Shop ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Peshku. Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune. te interesuarit te paraqisin cv ne adresen [email protected], Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E FishShop ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune. te interesuarit te paraqisin cv ne adresen [email protected], Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

KAMARIER Restorant me prodhime deti “JOAN” Kërkon të punësojë

Paga: Pagese e kenaqshme |

Te kete eksperience pune. 1 dite ne jave pushim. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, prane Stadiumit Qemal Stafa. Orari takimi 11:00 - 12:00

Botuar më 13/05/2021
Pagese e kenaqshme

HOSTES Fish Shop ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune. te interesuarit te paraqisin cv ne adresen [email protected], Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Drejtorise se Higjenes

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

KUZHINIER/E Ristorante Gusto Ion shpk Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa shume e mire |

Kerkoni te beheni pjese e stafit tone te Ristorante Gusto Ion shpk: kontaktoni ne adresen tone te E-mailit: [email protected]

Botuar më 13/05/2021
Pagesa shume e mire

GOMIST GOMISTERI NOVA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e mire |

Me eksperience pune, Adresa: Tek qendra Kristal, rr. "Komuna e Parisit".

Botuar më 13/05/2021
Ofrohet page e mire

KAMARIER/BANAKIER Hotel ETER Prej dy vitesh ne fushen e hoteleri turizmit kerkon te zgjeroje stafin e sherbimit ne bar, restorant, recepsion me kohe te plote ose sezonale. Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e diskutueshme ne varesi te kohezgjatjes se punesimit |

Arsimi: i mesem, Gjuhet e huaja: anglisht, Programet kompjuterike: windows, aftesi te mira komunikuese, aftesi pune ne grup, fleksibilitet ne detyrat qe i ngarkohen. korrektese ne pune, preferohet te kete ekperience te mepareshme, mbi 18 vjec, te kete aftesi te mira komunikimi ne sherbimin e klienteve. te menaxhoje me qetesi dhe korrektese detyrat dhe punet ne grup. te jete fleksibel ne detyrat qe i ngarkohen, te interesuarit te dergojne nje kerkese me te dhenat e tyre te kontakti si dhe nje cv ne [email protected], Adresa: Hotel ETER Blvd. Pishave, Mali Robit - Golem, Kavajë

Botuar më 13/05/2021
e diskutueshme ne varesi te kohezgjatjes se punesimit

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Green on Repeat Kërkon të punësojë

Paga: 90.000 leke |

Me kohe te plote.Kuzhina jone operon me porosi delivery dhe paketa mujore per kliente qe ndjekin diete te personalizuar prane nesh.Kriteret:Te jete serioz dhe te respektoj rregullat e punesTe jete i komunikueshme dhe i afte te punoje ne ekip.Ofrojme kushte te mira pune. Te interesuarit te telefonojne vetem ne numerin: 0692022402, Adresa: Rruga Ymer Kurti,pas postes nr 8. Perballe qendres se biznesit OLYPMIA

Botuar më 13/05/2021
90.000 leke
)