Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIERE Njoftime pune - Bar Caffe brenda Aeroportit Rinas Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e kenaqshme rreth 50% me lart se ne Tirane |

Adresa: Rinas, Aeroport. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 02/06/2023
Ofrohet pagese shume e kenaqshme rreth 50% me lart se ne Tirane

BANAKIERE Njoftime pune - Bar Caffe brenda Aeroportit Rinas

Paga: Ofrohet pagese shume e kenaqshme rreth 50% me lart se ne Tirane |

Adresa: Rinas, Aeroport. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 02/06/2023
Ofrohet pagese shume e kenaqshme rreth 50% me lart se ne Tirane

KASIERE Njoftime pune - Bar Caffe brenda Aeroportit Rinas

Paga: Ofrohet pagese shume e kenaqshme rreth 50% me lart se ne Tirane |

Adresa: Rinas, Aeroport. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 02/06/2023
Ofrohet pagese shume e kenaqshme rreth 50% me lart se ne Tirane

KAMARIER HIMARE/POTAM: Cibo Mare E Terra Restaurant & Aljur Kërkon të punësojë

Paga: PAGESA 70.000 LEKE |

* Me eksperiencë pune per sezonin veror. * Te jete njohes i restorantit te peshkut dhe te dije gjuhe te huaj. * Ofrohet: Ushqimi, Akomodimi, Siguracioni., Adresa: Rruga Potamit, Himarë. ** Kontakt vetem njerez serioz dhe korrekt!

Botuar më 02/06/2023
PAGESA 70.000 LEKE

PJATALARESE HIMARE/POTAM: Cibo Mare E Terra Restaurant & Aljur Kërkon të punësojë

Paga: PAGESA 80.000 LEKE |

* Me eksperiencë pune per sezonin veror. * Ofrohet: Ushqimi, Akomodimi, Siguracioni., Adresa: Rruga Potamit, Himarë. ** Kontakt vetem njerez serioz dhe korrekt!

Botuar më 02/06/2023
PAGESA 80.000 LEKE

SALLATIERE HIMARE/POTAM: Cibo Mare E Terra Restaurant & Aljur kerkon: Sallatier/e

Paga: PAGESA 70.000 - 90.000 LEKE |

* Me eksperiencë pune per sezonin veror. * Ofrohet: Ushqimi, Akomodimi, Siguracioni., Adresa: Rruga Potamit, Himarë. ** Kontakt vetem njerez serioz dhe korrekt!

Botuar më 02/06/2023
PAGESA 70.000 - 90.000 LEKE

STAF Oferta pune - RESTAURANT "Odissea" NE HIMARE, kerkon: * Ndihmes Kuzhiniere. * Pjatalarese. * Sanitare!

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA |

Kushte shume te mira pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: HIMARE.

Botuar më 02/06/2023
OFROJME PAGA TE LARTA

BANAKIERE OFERTA PUNE - BAR OSLO

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Me ose pa experience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga " Myslym Shyri", Tiranë

Botuar më 02/06/2023
e kenaqshme + sigurime

SISTEMUESE Oferta pune - Kerkohet

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Kushte shume te mira pune (biznes familjar), Adresa: Rr. “Idriz Dollaku”., Tiranë

Botuar më 02/06/2023
Ofrohet pagese e mire

STAF Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” kerkon: *Shitese me eksperience pune. *SANITARE, turni II. *KAMARIERE. *FURRXHI. * NDIHMES FURRXHI.

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 02/06/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA
)