Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E Njoftime pune - HABITAT HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e Kenaqshme + sigurime |

PUNA TURNI I PARE, preferohen me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Rruga Kavajes, tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë

Botuar më 29/05/2023
e Kenaqshme + sigurime

RECEPSIONISTE Njoftime pune - HABITAT HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e Kenaqshme + sigurime |

Preferohen me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Rruga Kavajes, tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë

Botuar më 29/05/2023
e Kenaqshme + sigurime

NDIHMES KUZHINIER/E Njoftime pune - HABITAT HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e Kenaqshme + sigurime |

Preferohen me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Rruga Kavajes, tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë

Botuar më 29/05/2023
e Kenaqshme + sigurime

SANITARE Njoftime pune - HABITAT HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e Kenaqshme + sigurime |

Preferohen me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Rruga Kavajes, tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë

Botuar më 29/05/2023
e Kenaqshme + sigurime

KUZHINIER/E Sol by Melia International Hotel shpall vendin vakant per kuzhinier

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga shume e mire, konkuruese me tregun. |

Aplikant per kuzhinier duhet te kene pervoje pune te meparshme ne kete pozicion, te jene njohes te kuzhines italiane dhe asaj mesdhetare si dhe te kene fleksibilitet me oraret e punes., eksperience pune e meparshme per kuzhinier., ofrohet mundesia per te fituar pervoje pune nderkombetare duke punuar prane shefave me te mire internacional duke punuar ne kushte shume te mira pune. kompania garanton vaktin ushqimor pa pagese., te interesuarit te aplikojne duke derguar cv ne adresen e e-mail: [email protected] ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0684054833., Adresa: Plepa, Durrës

Botuar më 28/05/2023
Paga shume e mire, konkuruese me tregun.

KAMARIER/E Sol by Melia International Hotel shpall pozicionin e punes kamarier/e per restorantet dhe baret e tij

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga shume e mire, konkuruese me tregun. |

Gjuhet e huaja: anglisht, Preferohen kandidat me pervoje ne kete pozicion. Personat me pervoje nderkombetare kane perparesi. Kandidatet duhet te kene njohuri te gjuhes angleze ose italiane., ofrohet pervoje pune ne nje ambient internacional ne kushte pune shume te mira. garantohet nga kompania nje vakt ushqimor falas sipas turneve perkatese., per te aplikuar per kete vend pune dergoni cv tuaj ne adresen e e-mailit [email protected] ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0684054833, Adresa: Plepa, Durrës

Botuar më 28/05/2023
Paga shume e mire, konkuruese me tregun.

RECEPSIONIST Njoftime pune - LIGHT HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: 45.000 leke + sigurime |

Me dhe pa eksperience pune, puna turni iii-te, orari 23.00 - 07.00. nje dite ne jave pushim, kushte te mira pune, Adresa: Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Tiranë

Botuar më 28/05/2023
45.000 leke + sigurime

SANITARE Njoftime pune - Hotel Eder Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Turni I. Kushte shume te mira pune, Adresa: Te interesuarat te paraqiten nga ora 12:00 – 18:00 ne adresen: Rr. “Kavajes”, perballe kishes Katolike

Botuar më 28/05/2023
e kenaqshme

RECEPSIONISTE Njoftime pune - HOTEL BOUTIQUE “VILA VERDE” Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA + SIGURACION |

* Turni I. * 1 dite ne jave pushim. * Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Isa Boletini”, tek kryqezimi Selvise

Botuar më 28/05/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA + SIGURACION

SANITARE Njoftime pune - HOTEL BOUTIQUE “VILA VERDE” Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGE 40.000 LEKE + SIGURACION |

* Turni I. * 1 dite ne jave pushim. * Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Isa Boletini”, tek kryqezimi Selvise

Botuar më 28/05/2023
OFROHET PAGE 40.000 LEKE + SIGURACION
)