Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT/E SHITJESH Dea Amenities Kompani lider ne fushen e hotelerise e cila furnizon hotelet e Shqiperise me produkte amenities

Paga: Pagese e kenaqshme: Rroga + perqindje |

(vajze/djale) per zonen e Tiranes. Arsimi i larte Njohuri te mira te gjuheve te huaja...

Botuar më 05/12/2019
Pagese e kenaqshme: Rroga + perqindje

KAMARIER Dandy Lounge&Restaurant Kërkon të punësojë

Paga: Shume e kenaqshme per tu diskutuar gjate intervistes |

Puna me turne, Dita e diele pushim., Adresa: Rruga "Sami Frasheri", tek pallati Koha Jone, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
Shume e kenaqshme per tu diskutuar gjate intervistes

FINANCIERE NEW FARI Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Page e kenaqshme |

Te kete eksperience pune ne pergatitjen e pasqyrave financiare dhe raportin financiar, te kete mbaruar fakultetin ekonomik, te kete njohuri shume te mira te legjislacionit fiskal dhe doganor, te kete njohuri te gjuhes angleze aftesi te mira komunikimi, ofrohen kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 10/12/2019
Page e kenaqshme

SANITARE HOTEL MURATAJ Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke |

Mosha deri 40 vje. Puna vetem turni II, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 09/12/2019
30.000 leke

AGJENTE Agjensi GOLDEN TRAVEL Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Arsimi: i larte, Gjuhet e huaja: anglisht, Udhetimesh, te kene eksperience ne agjensi udhetimesh, te kene njouri te programit amadeus, te jene fleksibel me oraret, te kene njohuri per kompanite online, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne e-mail ne adresen

Botuar më 06/12/2019
Page e kenaqshme

AGJENT/E SHITJESH Dea Amenities Kompani lider ne fushen e hotelerise e cila furnizon hotelet e Shqiperise me produkte amenities

Paga: Pagese e kenaqshme: Rroga + perqindje |

(vajze/djale) per zonen e Tiranes. Arsimi i larte Njohuri te mira te gjuheve te huaja anglisht/italishtAftesi te mira komunikuese, tregtimi e negocimi, te interesuarit te kontaktojne ne: dea amenities, Adresa: Vore-Marikaj, km 1, Tirane

Botuar më 05/12/2019
Pagese e kenaqshme: Rroga + perqindje

BANAKIERE OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Kamariere (ti bej te dyja pozicionet). Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 05/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANTI Vila Sanremo Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, kushte komode, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. M. Shyri, Tiranë

Botuar më 04/12/2019
Paga e kenaqshme

BANAKIERE Vila Sanremo Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, kushte komode, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. M. Shyri, Tiranë

Botuar më 04/12/2019
Paga e kenaqshme

PASTRUESE Vila Sanremo Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, kushte komode, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. M. Shyri, Tiranë

Botuar më 04/12/2019
Paga e kenaqshme

OPERATOR TURISTIK Kompani Italiane, shume e rendesishme ne sektorin e Turizmit, me qender ne Tirane, ofron pune per ato qe e ndjejne veten te afte ne shitje

Paga: * Pagese baze + bonuse |

* Punesim me kontrate te rregullt pune. * Kontributet e paguara rregullisht, periudha e formacionit te paguar., * njohje e mire e gjuhes italiane (ne te folur dhe ne te shkruar). * aftesi te mira ne shitje, * kushte shume te mira pune, per intervista dergoni cv tuaj ne gjuhen italiane ne adresen e e-mailit: prodotto@albaniatravel.com

Botuar më 03/12/2019
* Pagese baze + bonuse
)