Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Happy Travel Kërkon të punësojë Agjente

Me Eksperience: 1 vjecare, Te dije programet kompjuterike: microsoft excel - microsoft word - networks, Kusht: Te dije te perdore mire kompjuterin dhe te njohe gjuhen angleze. Perparesi ato qe dine te perdorin programin Amadeus dhe dine me shume se nje gjuhe te huaj, Adresa: Rr. Mine Peza, kryqezimi Prokurorise, ngjitur me Trinity Bar

Botuar më 17/08/2019