Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SALDATOR Njoftime pune - TIRANA METAL, kerkon: * SALDATOR. * PUNETOR TE THJESHTE. Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Transport i siguruar nga kompania. Kushte shume shume te mira pune, Adresa: Rruga e A...

Botuar më 29/05/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

RECEPSIONIST/E HOTELI MELIA HOTEL

Paga: Shume e mire |

Të ketë mbi 1 vit eksperience pune si recepsioniste në fushën e Hotelerisë. Të ...

Botuar më 28/05/2023
Shume e mire

MARANGOZ Njoftime pune - Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne VORE Kerkon te punesoje: Marangoz per Prodhimin e Kuzhinave.

Paga: dhe kushte pune shume te mira! |

Mund te na kontaktoni ne numerin e telefonit ose mund te na shkruani ne adresen email...

Botuar më 27/05/2023
dhe kushte pune shume te mira!

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 22/05/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 22/05/2023
teper e kenaqshme

PUNETOR Njoftime pune - Fabrika e lendes pare per mobileri qe ndodhet ne MARIKAJ - VORE Kerkon te punesoje: Punetor (mashkull).

Paga: teper e kenaqshme |

Mosha 20-35. Transporti me mjetet e firmes., Adresa: Rruga Industriale, Vore - Marika...

Botuar më 22/05/2023
teper e kenaqshme

STAF Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI, kerkon: * Qendistare. * Punonjese per Larje Fustane Nuserie

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ...

Botuar më 22/05/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHOFER Ofroj pune - Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: Paga 53.000 leke + sigurimet + 20 perqind |

Me patente te klasit B dhe D, dhe deshmi taksie , eksperience pune, mosha deri 60 vjec . Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes.

Botuar më 30/05/2023
Paga 53.000 leke + sigurimet + 20 perqind

NDIHMES KUZHINIER Njoftme pune - Kerkohet Staf: Nd/Kuzhinier

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizion Plus, prane Viva Market

Botuar më 30/05/2023
e kenaqshme

KAMARIER Njoftime pune - Kerkohet staf: Kamarier

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Don Bosko, prane Vizion Plus, prane Viva Market

Botuar më 30/05/2023
e kenaqshme

KONTROLLOR TERRENI CITY TAXI Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire |

Kushte te mira pune., te interesuarit te kontaktojne, Adresa: Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 30/05/2023
Paga shume e mire

PASTRUESE Njoftime pune - Mobileri ofron vend pune per Pastruese zyre

Paga: 1500 leke dita (6 ore ne dite) |

Kushte te mira pune, Tiranë

Botuar më 30/05/2023
1500 leke dita (6 ore ne dite)
Botuar më 30/05/2023
900-1000 Euro

SHOFER FURGONI Njoftime pune - Mobileri ofron vend pune per Shofer Furgoni

Paga: 60.000 leke |

Kushte te mira pune. Puna me kohe te plote, Tiranë

Botuar më 30/05/2023
60.000 leke

KAMARIER/E Oferta pune - RESTORANT NE TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 leke |

Ofrohen kushtet te mira pune, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Tiranë

Botuar më 30/05/2023
50.000 leke

KORRIER Njoftime pune - KOLI INDUSTRIAL Kerkon te punesoje: Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete patente makine dhe ti japi motorrit, Adresa: Stacioni trenit, Prane postes shqiptare

Botuar më 30/05/2023
e kenaqshme
)