Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Te Birra Stela Kërkon të punësojë Sanitare

Kontrata: Kohe e plote | Leke |

Eksperience: 2 vjet - 2 vjet, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km7, Mezez, ...

Botuar më 15/05/2019

Spirit Travel & Tours Kërkon të punësojë Konsulent/e shitjeje

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Nga me konkurueset ne treg. Mundesi per bonuse mujore |

Te kete eksperience pune minimalisht 1 vjecare ne pozicionin e Agjentit te Shitjeve.Njohje te mire te Sistemit te Rezervimeve – Galileo/Amadeus/Sabre.Njohje dhe perdorim i paketes Microsoft Office dhe afte te navigoje ne Internet per qellimet e punes.Aftesi te mira komunikuese.Njohje te mire te gjuhes Angleze. Zoterimi i nje gjuhe te dyte perben avantazh.Diploma e shkolles se larte e preferueshme ne nje nga fakultetet: Ekonomik, Gjeografi, Turizem, Gjuhe te Huaja, Tiranë, Adresa: Sheshi Skenderbej, Pallati Kultures, Kati I

Botuar më 23/05/2019
Nga me konkurueset ne treg. Mundesi per bonuse mujore

Hotel Belvedere ne Potam, Himare. Kërkon të punësojë Sanitare

Per sezonin e veres. Me eksperience pune ne Hoteleri. Mosha 30 – 50 vjeç. Paga e kenaqshme. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Potam

Botuar më 22/05/2019

MY HOME REAL ESTATE Kërkon të punësojë Agjent/e imobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: me marreveshje |

Arsimi: i larte, Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, Agjensia Imobiliare My Home Real Estate kerkon te zgjeroje stafin e saj. Kriteret:- Te kete mbaruar Arsimin e Larte- Te jete energjik dhe i shkathet- Te jete ambicioz- Te jete i komunikueshem dhe i afte per te punuar ne grupTe interesuarit te komunikojn ne Nr. Tel: 0694332490 ose te dergojn CV ne Email: info@myhomerealestate.al, Tiranë, Adresa: Pazari Ri, Rruga Hoxha Tahsim

Botuar më 22/05/2019
me marreveshje

Kerkojme Sanitare

/pastruese te moshes 35-50 vjec, preferohen kandidate me eksperience ne hoteleri.Te kene aftesi shume te mira komunikimi, te jene serioze dhe korrekte ne pune. Orari i punes 09:00 deri 17:00. Kushte te mira pune (klientele e huaj). Të interesuarat mund të telefonojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Reshit Collaku, mbrapa Shallvareve, afer viles Shard

Botuar më 21/05/2019

SAUDIA AIRLINES IS ONE OF THE LARGEST AIRLINES IN THE MIDDLE EAST AND A WORLD CLASS SKY TEAM ALLIANCE AIRLINE THAT SEEKS INTERNATIONAL FLIGHT ATTENDANTS Stjuardese

To fly around the World for its Domestic & International network.STANDARD QUALIFICATIONS:Minimum of High School Graduate;Previous experience not required;With minimum arm reach of 212 cm 20 to 30 years oldProportional Hight and WeightIntermediate English knowledge is required (to present the certificate if applicable); Must have pleasant personality and appearance. BENEFITS:Competitive Tax-Free Salary and Applicable Allowance.Free Fully Furnished Shared Air-conditioned Accommodation Medical Treatment & Insurance as per SAUDIA Policy Free & reduced Tickets as per SAUDIA Policy. AGENCY:Interested Candidates with above qualifications will have to send scanned valid documents in English to the following E-mail address. which include: (CV) Curriculum Vitae with a photo, two (2) recent photos full body & passport size, copies of completed school certificate translated in English and scanned Passport or National ID card. Screening Location: Rogner Hotel, TiranaFinal Interview: Rogner Hotel, TiranaBase: Kingdom of Saudi Arabia Deadline for application:June13th 2019

Botuar më 21/05/2019

HOTEL MONDIAL Kërkon të punësojë Kuzhinier

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Adresa: Tek 21 Dhjetori

Botuar më 21/05/2019

HOTEL IONIAN NE DHERMI Kërkon të punësojë Recepsioniste

(Femer). Me pervoje pune dhe gjuhe te huaj. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Dhermi, hotel "Ionian"

Botuar më 21/05/2019

HOTEL IONIAN NE DHERMI Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me pervoje pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Dhermi, hotel "Ionia"

Botuar më 21/05/2019

MARK HOTEL DRYMADES Kërkon të punësojë Pastruese

Mosha deri ne 45 vjec. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Ofrohet strehim dhe fjetja, Sarandë, Adresa: Drymades

Botuar më 20/05/2019

HOTEL MONARC Kërkon të punësojë Recepsionist

(M). Puna me turne 2 dhe 3. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte pune te mira Te interesuarit te dergojne CV me e-mail: ose te paraqitem me CV tek recepsionit, Adresa: Rr. "George W. Bush" & Blv "Zhan D’ark", Tiranë

Botuar më 20/05/2019