Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MENAXHER/E SHITJESH Njoftime pune - Kompani TekstileKerkon te punesoje Menaxher/e shitjesh

Paga: e larte |

• Pervoje ne pozicione te ngjashme.• Aftesi shume te mira komunikimi dhe organizimi• Person energjik dhe krijues• Patente te kategorise B, Adresa: Prane doganes se Tiranes

Botuar më 21/03/2023
e larte

PUNONJESE Njoftime pune -Start Reklama kerkon te punesoj djem /vajza ne sektorin e prerjes lazer, freze me ose pa eksperience ne kete fushe. Kompania merret me germa 3D, veshje fasade

Paga: e kenaqeshme dhe siguracione te paguara. |

Brandim makinash, veshje leter murale etj. E diela pushim. Kushte te mira pune., Adresa: Blloku i magazinave Siri Kodra Tirane.

Botuar më 21/03/2023
e kenaqeshme dhe siguracione te paguara.

PUNONJES PRODHIMI REKLAMASH Njoftime pune -Start Reklama kerkon te punesoj: Punonjes prodhimi reklamash pa eksperience.Kompania merret me germa 3D, veshje fasade, brandim makinash, veshje leter murale etj.

Paga: Paga e kenaqeshme per punonjes pa eksperienc ne kete fushe |

Siguracione te paguara. E diela pushim., Adresa: Blloku i magazinave Siri Kodra Tirane.

Botuar më 21/03/2023
Paga e kenaqeshme per punonjes pa eksperienc ne kete fushe

PUNONJESE Njoftime pune - Start Reklama kerkon te punesoj Vajza ne sektorin e printimit me ose pa eksperience ne kete fushe. Kompania merret me germa 3D, veshje fasade, brandim makinas

Paga: e kenaqeshme dhe siguracione te paguara. E diela pushim |

Kushte te mira pune., Adresa: Blloku i magazinave Siri Kodra Tirane.

Botuar më 21/03/2023
e kenaqeshme dhe siguracione te paguara. E diela pushim

PUNETOR/E Njoftime pune - Kerkohet Punetor/e magazine

Paga: e kenaqshme |

Per reklamimin dhe sistemimin e fruta perime (jo pune fizike). Kushte te mira pune. Orari i punes 7:00-15:00, Adresa: Tregu Agro Ushqimor

Botuar më 20/03/2023
e kenaqshme

SALLATIERE FitFood ( Salad bar ) Kërkon të punësojë

Paga: baze+ bonuse+bakshishe+siguracion |

Sheshi willson ,orari full time (13:00-21:00)ose part time (16:00-21:00) (e diela pushim)Nje vakt ushqim i perfshire cdo ditePushime verore (ditet e punes te paguara)Pushime dimerore (ditet e punes te paguara) FitFood (salad bar ) kerkon te punesoje sallatiere (punonjese kuzhine), Tiranë

Botuar më 20/03/2023
baze+ bonuse+bakshishe+siguracion

BABY SITTER Njoftime pune - Kerkohet Babysiter, Tirane afer TEG

Paga: shume e kenaqshme |

Orari 17:30-21:00 nga e Hena ne te Premte, dita e shtune pushim dhe dita e djele 9:30-18:00. Kerkohet mundesisht mesuese ose prikologe qe te kujdeset per nje femije 3 vjec, te vizatoje, lojra dhe aktivitete te tjera per femije. Kandidatet e interesuara te shkruajne mesazh ne numerin e telefonit

Botuar më 20/03/2023
shume e kenaqshme

SHOFER KAMIONI Njoftime pune - Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: rroge baze ose sipas rrugeve do do kryejne |

Per rruge Internacionale (jashte shqiperise)Te disponoje patente C1.

Botuar më 20/03/2023
rroge baze ose sipas rrugeve do do kryejne

FIZIOTERAPISTE Njoftime pune - Prime Recruitment Albani ofron mundesi punesimi ne KUWAIT, ne pozicioninTerapist/e masazhi (femra dhe meshkuj). Për tu përzgjedhur, duhet nivel B1 I gjuhës angleze dhe eksperience e meparshme me masazhet Suedeze dhe masazhet

Paga: e kenaqshme |

1. trajnim profesional 1 javor në shqipëri dhe testim pas trajnimit2. kontratë e rregullt pune 4 vjeçare3. 6 ditë pune në javë4. pagë dhe bonuse në varësi të orëve të punës dhe performances5. akomodim, ushqim, transport, fatura telefonike nga kompania6. shpenzimet e transferimit mbulohen nga kompania, të interesuarit të dërgojnë cv-në e tyre në adresën tone të e-mailit

Botuar më 19/03/2023
e kenaqshme

FULL STACK DEVELOPERS Njoftime pune - Prime Recruitment Albania, is looking for a Full Stack Developer on Magento 2platform/Adobe Commerce in Tirana, Albania. Looking to work

Paga: very good |

Requirements:• previous experience as a senior developer on magento 2 platform;• knowledge of the logic behind an ecommerce project;• mastery of frontend and backend development methodologies;• mastery of integration technologies;• knowledge of php;• mastery of dbms side;• knowledge of html, css and javascript;• knowledge of object oriented programming;, if you are interested please send your cv with subject "full stack developer"on our e-mail address

Botuar më 19/03/2023
very good
)