Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Unipro Academy Kërkon të punësojë Agjent marketingu

Kontrata: Kohe e plote |

Eksperience: 2 vjet - 5 vjet, Arsimi: master niv.1, Leje drejtimi: kategoria b, Gjuhe...

Botuar më 23/01/2019

NJE KOMPANI Kërkon të punësojë Operatore

Per data entry+kordinim. Paga 35.000 leke. Mosha deri ne 35 vjeç.Te interesuarit te ...

Botuar më 17/01/2019

Nje kompani Kërkon të punësojë Saldator

Per saldime me argon. Te kete shkollen e mesmeMosha deri ne 50 vjeç.

Botuar më 16/01/2019

NJE KOMPANI Kërkon të punësojë Punonjese

Per punime shtypshkrimi. Paga 30.000 leke. Te jene te shkolles deri ne 45 vjeç. Te i...

Botuar më 15/01/2019

NJE KOMPANI Kërkon të punësojë Shofer

Te kete patente te klasit C. Paga 40.000 leke. Te jene te moshes deri ne 55 vjeç. Te...

Botuar më 15/01/2019

NJE KOMPANI Kërkon të punësojë Shofer

-Vinçier. Te jene te moshes deri ne 55 vjeç. Paga 45.000 leke.Te interesuarit te k...

Botuar më 15/01/2019

NJE KOMPANI Kërkon të punësojë Punetor magazine

Dhe prodhimi. Te jene te moshes deri ne 45 vjeç. Te interesuarit te kontaktojne ng...

Botuar më 15/01/2019

NJE KOMPANI Kërkon të punësojë Magazinier

Mosha deri ne 50 vjeç. Paga 35.000 leke. Te interesuarit te kontaktojne nga ora 8.00...

Botuar më 15/01/2019

FABRIKE PRODHIMI PANTOFLASH "MEALBRA" SHPK, Kerkon Punonjese

Me eksperience pune per Linjen e Qepjes, Prerjes dhe te Motimit. Paga fillon nga 25.000 leke (neto) + sigurime shoqerore te rregullta, Adresa: Rr. "5 Maji", mbrapa Qendres Concord. Per me teper informacion kontaktoni nga ora 08:00 - 16:30 ne:

Botuar më 24/01/2019

KOMPANIA R & B ALBANIA Kërkon të punësojë Agjent/e terreni

Shpall konkursn per 50 vende te reja vakante ne fushen e marketingut. Mosha 20-35 vjec . Aplikantet te kene leje drejtimi automjeti klasi B dhe makine personale. Prioritet kane aplikantet cift. Per info kontaktoni ne nr:, Tiranë

Botuar më 24/01/2019

HOTEL MURATAJ Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha deri 40 vje. Puna turni II (16.00-24.00) me page 28.000 leke, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 24/01/2019

BAR UNIVERS Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Page e kenaqshme, kushte te mira pune. Mosha 20-35vjec, Tiranë, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 24/01/2019

Rrobaqepesi Kemishari Kërkon të punësojë Punetore

Kemisharie / Kontrollore. Ofrohen paga te kenaqshme. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Dibres”, prane spitalit Nene Tereza

Botuar më 24/01/2019

Bar Kafe Roma Kërkon të punësojë Pastruese

Mosha 30 – 50. Puna 2 here ne dite: ne mengjes 07:00 – 08:00 dhe ne dreke 15:00 – 16:00.Paga e kenaqshme, Adresa: Tek pallatet Agimi

Botuar më 24/01/2019

BAR UNIVERS Kërkon të punësojë Kamarier

Page e kenaqshme, kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 24/01/2019

Contact Trade Center Hap vende te reja pune per 50 Operatore

Me ose pa eksperience qe te kene njohuri te mira ne gjuhen italiane per fushate telefonie per dy deget e saj. KERKOJME: 1-Njohje te mire gjuhes italiane2-Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh3-Disponibilitet part-time ose full-time4-Aftesi per te punuar ne grup OFROJME1-Pagese dhe bonuse mjaft te larta2-Mundesi per tu rritur profesionalisht3-Turn fleksibel4-Kontrate e rregullt puneJe i / e interesuar ?? Na kontaktoni ne cell ose dergoni aplikimet tuaja ne ctc.astir@evo-net.eu per degen e Astirit dhe per degen e Rruges se Kavajes, Adresa: Rr. Mujo Ulqinaku( afer kishes katolike ne rr. Kavajes) Rr. Teodor Keko, perballe karburant Kastratit ( ne krah te O-Zone electronics)

Botuar më 24/01/2019

Kerkohet Punonjes

Per prodhim grilash te brendshme. Te kete eksperience ne aktivitete te ngjashme si prodhim tendash, grilash, prestari ose prodhim vetratash alumini. Pagesa e kenaqshme.

Botuar më 24/01/2019

PARUKERIA GLORIA & JORA Kërkon të punësojë Manikyriste

Me eksperience pune., Adresa: Rruga "Petro Nini Luarasi", perballe ish Ansamblit te ushtrise

Botuar më 24/01/2019