Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHERBIM KLIENTI Njoftime pune - Kompania Intex Courier, lider ne sherbimin postar ne Shqiperi, kerkon te zgjeroje staf ne pozicionin vakant si me poshte: Sherbim klienti tek Komuna Parisit

Paga: e kenaqshme |

Kohe e pjesshme 4 ore. Nuk eshte e domosdoshme eksperience e meparshme., ky pozicion eshte pergjegjes rreth ketyre proceseve:1.ti sherbeje klienteve sipas kerkesave te tyre, te jete fleksibel dhe e komunikueshme si me klientet ashtu edhe me koleget.2.te ndermarre detyra te pergjithshme, duke perfshire email-et si dhe telefonatat., te interesuarit jane te lutur te dergojne cv ne kete e-mail:

Botuar më 01/02/2023
e kenaqshme

GRUMBULLUES POROSISH Njoftime pune - Kompania Intex Courier, lider ne sherbimin postar ne Shqiperi, kerkon te zgjeroje staf ne pozicionin vakant si me poshte: Grumbullues Dergesash/Pick Up

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Nuk eshte e domosdoshme eksperience e meparshme.Preferohet pa angazhime te tjera.Ofrojme kushte shume te mira pune dhe page te kenaqshme., te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin:

Botuar më 01/02/2023
e kenaqshme

SHPERNDARES Kompania Intex Courier, lider ne sherbimin postar ne Shqiperi, kerkon te zgjeroje staf ne pozicionin vakant si me poshte: Shperndares/korrier

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e keaqshme |

Minimumi 1 vit eksperience pune ne te njejtin pozicion., 1.te zoteroje patente te klasit b2.te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.3.te kete aftesi per te perballuar fluksin e punes., te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin:

Botuar më 01/02/2023
e keaqshme

PUNETOR MAGAZINE Njoftime pune - WEISS PROFIL ALBANIA Sh.p.k. me Seli ne Tirane Me aktivitet ne fushen e profileve plastike dhe te aluminit Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e Kenaqshme |

Arsimi: i mesem, kushte te mira pune, (ne profile alumini dhe pvc), lutemi kandidatet nga te dergojne cv -te ne adresen e email-ose te telefonojne ne nr. e telefonit, Adresa: Rr.Kavajes,Tek Ish Misto Mame,perballe Spitalit Amerikan 3, Tiranë

Botuar më 01/02/2023
e Kenaqshme

SHITESE Vende te lira pune - BUTIK RROBASH Kërkon të punësojë

Paga: Paga 400 mije + bonuse + sigurime! 4 dit pushim ne muaj! |

Butik rrobash kerkon te punesoje shitese me eksperience!orari 8 orar!te interesuarat t kontaktojne vetem ne whatsapp kerkohet te kete eksperience pune!kusht...mosha 27-35 vjec., Tiranë

Botuar më 31/01/2023
Paga 400 mije + bonuse + sigurime! 4 dit pushim ne muaj!

MOTORRIST PER SHPERNDARJE KERKOJME TE PUNESOJME

Paga: paga 70000 lek plus sigurime |

Kerkojm te punesojm motorrist per shperndarje porosish ne zonen e tiranes e diela pushim ., Tiranë

Botuar më 31/01/2023
paga 70000 lek plus sigurime

RECEPSIONIST/E Kerko pune - Hotel Antigone Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe italiane , per turn te pare te dyte te trete, Adresa: rruga : Revis Kovaci nr 6 mbrapa shkolles Emin Duraku tek stadiumi dinamo, Tiranë

Botuar më 30/01/2023
e kenaqshme

SANITARE Kerko pune - Hotel Antigone Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me kohe te plote pune, Adresa: rruga : Revis Kovaci nr 6 mbrapa shkolles Emin Duraku tek stadiumi dinamo, Tiranë

Botuar më 30/01/2023
e kenaqshme

SHPERNDARES Kompania Intex Courier, lider ne sherbimin postar ne Shqiperi, kerkon te zgjeroje staf ne pozicionin vakant si me poshte: Shperndares/korrier

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e keaqshme |

Minimumi 1 vit eksperience pune ne te njejtin pozicion., 1.te zoteroje patente te klasit b.2.te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.3.te kete aftesi per te perballuar fluksin e punes., te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne numrin:

Botuar më 30/01/2023
e keaqshme

PUNONJESE ZYRE NJOFTIME PUNE - FIRMA KOTICA SHPK Kërkon të punësojë

Paga: paga 80.000 leke + % + sigurimet e paguara |

(femer/ mashkull).• Mundesi punesimi edhe nga shtepia, prioritet pune ne zyre.• Prioritet per personat me banim ne zonat afer Lacit.• Punohet 8 ore,nga e hena ne te premte.• E shtune e diel pushim., • te zoteroje gjuhen italiane.• ndiekja e klienteve nepermiet telefonit ne baze te nevojes apo udhezimeve te kompanise.• kane prioritet personat me vendbanim ne lezhe., te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Laç, Kurbin

Botuar më 30/01/2023
paga 80.000 leke + % + sigurimet e paguara
)