Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SANITARE VENDE PUNE - Alar Fast Casual Restaurant Kërkon të punësojë

Paga: E Kenaqshme |

Puna me turne, turni i pare 08:00 - 16:00.turni i dyte 13:00 - 21:00, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Spitali Amerikan 3, Rr. Sabaudin Gabrani, Tiranë

Botuar më 27/05/2023
E Kenaqshme

SHPERNDARES VENDE PUNE - ALAR FOOD SERVICE kerkon te punesoje: Shperndarese ushqimi ne banak

Paga: e kenaqshme |

Nje dite ne jave pushim, Adresa: Spitali Hygeia, Tiranë

Botuar më 27/05/2023
e kenaqshme

KAMARIER VENDE PUNE - ALAR FOOD SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne.Te jete I komunikueshem, Adresa: Spitali Hygeia, Tiranë

Botuar më 27/05/2023
e kenaqshme

KUZHINIER VENDE PUNE - Bar AlAr Tregu Agroushqimor Kërkon të punësojë

Paga: E Kenaqshme |

Puna Turni 3 (Naten), ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tregu Agroushqimor, Rruga dytesore Autostrada Tr-Dr, Tiranë

Botuar më 27/05/2023
E Kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER VENDE PUNE - AlAr tek Raiffeisen KiKa Kërkon të punësojë

Paga: E Kenaqshme |

E shtune e diel pushim, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Raiffeisen Kika, Tiranë

Botuar më 27/05/2023
E Kenaqshme

BANAKIER/E FINE FOOD SH.P.K KOMPANI E PRANISHME NE FUSHEN E RESTORANTEVE, E CILA PO ZHVILLON NJE PROJEKT PER HAPJEN E DEGËVE TË REJA TË KONCEPTIT TONË TË NJOHUR 'FOCACCIERIA' DHE 'PICERIA' NË SHQIPËRI DHE NË MBARË BALLKANIN. Kërkon të

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 50.000 |

Arsimi: i mesem - mesem profesional, Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, vlersohen eksperiencat e meparshme te punes., nga 18-45 vjec, Tiranë

Botuar më 26/05/2023
50000

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 26/05/2023
1500 Euro

KAMARIER/E Njoftime pune - Restorant Serendiville(Meksikani) Kërkon të punësojë

Paga: shume shume e kenaqeshme |

Me eksperience pune ,, kushtet e punes shume te kenaqshme , nje dite ne jave pushim, Tiranë

Botuar më 26/05/2023
shume shume e kenaqeshme

BANAKIER/E Njoftime pune - Restorant Serendiville(Meksikani) Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqeshme |

Kushtet e punes shume te kenaqshme, Tiranë

Botuar më 26/05/2023
shume e kenaqeshme
)