Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E Bar restorant City lounge Tirane Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme per shkak te xhiros se larte ditore |

Orare fleksibel, ushqim dhe kafe e perfshire nga restoranti, Adresa: Komuna e Parisit, Kika 2 Tirane, Tiranë

Botuar më 19/02/2024
Pagesa e kenaqshme per shkak te xhiros se larte ditore

BANAKIERE Boho BAR Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: shume e mire |

Ambjent pune i ri i tipologjise klient familjare dhe komod, me eksperience pune, siguracion i paguar dhe nje dite ne jave pushim. puna eshte me turne., Adresa: Rr. Barrikadave prane Gjinazit Sami Frasheri, Tiranë

Botuar më 19/02/2024
shume e mire

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 19/02/2024
1500 Euro

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 19/02/2024
1500 Euro

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 18/02/2024
1500 Euro

KAMARIERE DEUS BISTRO

Paga: e kenaqshme |

Orari punes: Paradite. E diela pushim., Adresa: Adresa: Rruga e Kavajës, Tirane

Botuar më 18/02/2024
e kenaqshme

BANAKIER/E Njoftime pune - Bar Orio Kerkon te punesoje: Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Puna 8-ore ne dite., Adresa: Porcelan, Rruga "Xhanfize Keko"

Botuar më 17/02/2024
e kenaqshme

KAMARIER Njoftime pune - Bar Orio Kerkon te punesoje: Kamarier

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Puna 8-ore ne dite., Adresa: Porcelan, Rruga "Xhanfize Keko"

Botuar më 17/02/2024
e kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR KAFE AROMA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + bakshishe |

Ofrohen kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Laprake, prane Spitalit Ushtarak

Botuar më 17/02/2024
e kenaqshme + bakshishe

SANITARE Njoftime pune - BAR KAFE AROMA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune., Adresa: Laprake, prane Spitalit Ushtarak

Botuar më 17/02/2024
e kenaqshme
)