Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BANAKIERE BAR KAFE PALMA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri ne 40 vjeç, Adresa: Rr. “Njazi Meka”, poshte shkolles se Bashkuar

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR KAFE PALMA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna turni I dhe II. Mosha deri ne 25 vjeç, Adresa: Rr. “Njazi Meka”, poshte shkolles se Bashkuar

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

MENAXHER/E Bar Coffe Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune., Adresa: Rruga Irfan Tomini, Selite, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

BARIST Bar Coffe Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune., Adresa: Rruga Irfan Tomini, Selite, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

PJATALARESE Vila Korça Kërkon të punësojë

Paga: paga 30.000lek + siguracione |

Me eksperience pune, mosha 22-40 vjec, te interesuarat te kontaktojne ne numrat tane te telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, tek ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
paga 30.000lek + siguracione

KAMARIER Glow Bar & Lounge tek Vasil Shanto Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIER Glow Bar & Lounge tek Vasil Shanto Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

NDIHMES KAMARIER NOA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Adresa: Rr. Xhanfize keko, afer Tv Klan, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme + sigurime

KAMARIER/E Family Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Te dije te punoje dhe me barin. Kerkohet vetem per turnin e dyte, Adresa: Liqeni i thate, Prane kompleksit Kolombo 2., Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqeshme

MIKPRITESE MUZIK LIVE FOLK CLUB Kërkon të punësojë

Paga: Paga 60.000 Leke + sigurime + bakshishe |

Transport i siguruar. Orari punes 22.00-04.00. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit, me ose pa eksperience pune, mosha 25-35 vjec, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
Paga 60.000 Leke + sigurime + bakshishe
)