Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BANAKIER/E Gremi Lounge Bar kerkon te punesoje Banakier/e qe te plotesoje kriteret e meposhtme:

Paga: - Page shume e mire |

-Te jete korrekt dhe me etike te mire pune- Eksperienca te meparshme si banakier/e jane avantazh, -kushte shume te mira pune- dreka e ofruar nga kompania, te interesuarit te kontaktojne ose te nisin nje cv ne whatspp ne nr e celularit, Tiranë

Botuar më 06/06/2023
- Page shume e mire

KAMARIER/E Gremi Lounge Bar kerkon te punesoje Kamarier/e qe te plotesoje kriteret e meposhtme:

Paga: - Page shume e mire |

-Te jete korrekt dhe me etike te mire pune- Eksperienca te meparshme si kamarier/e jane avantazh, -kushte shume te mira pune- dreka e ofruar nga kompania, te interesuarit te kontaktojne ose te nisin nje cv ne whatspp ne nr e celularit, Tiranë

Botuar më 06/06/2023
- Page shume e mire

KAMARIER Njoftime pune - Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna turni II, Adresa: Rr. 5 Maji

Botuar më 06/06/2023
e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna turni I, Adresa: Rr. 5 Maji

Botuar më 06/06/2023
e kenaqshme

KAMARIER/E Flo Bar Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune , kushtet e punes te kenaqshme, Adresa: Kompleksi kika 2, Tiranë

Botuar më 06/06/2023
E kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - Hotel "LONDON" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me ose pa eksperience pune. Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 06/06/2023
Ofrohet pagese shume e mire

BANAKIERE Njoftime pune - Hotel "LONDON" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me ose pa eksperience pune. Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 06/06/2023
Ofrohet pagese shume e mire

NDIHMES BANAKIERE Njoftime pune - Hotel "LONDON" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 06/06/2023
Ofrohet pagese shume e mire

BANAKIER VENDE PUNE - Alar Fast Casual Restaurant Kërkon të punësojë

Paga: e diskutueshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Sheshi Wilson, Tiranë

Botuar më 06/06/2023
e diskutueshme

KAMARIER VENDE PUNE - Alar Fast Casual Restaurant Kërkon të punësojë

Paga: e diskutueshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Sheshi Wilson, Tiranë

Botuar më 06/06/2023
e diskutueshme
)