Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER Njoftime Pune - Taverna Amazona Kërkon të punësojë

Paga: 47.000 Leke Bruto |

Gjuhet e huaja: anglisht, preferohet me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem, ose te paraqiten prane restorantit, Adresa: Bulevardi Gjegj Fishta, perballe shkolles Vasil Shanto, Tiranë

Botuar më 27/09/2023
47.000 Leke Bruto

MOTORRIST Njoftime Pune - Taverna Amazona Kërkon të punësojë

Paga: Me Marreveshje |

Puna 4 ore ne dite. Orari: 19:00 - 23:00, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem, ose te paraqiten prane restorantit, Adresa: Bulevardi Gjegj Fishta, perballe shkolles Vasil Shanto, Tiranë

Botuar më 27/09/2023
Me Marreveshje

SALLATIERE Njoftime Pune - Taverna Amazona Kërkon të punësojë

Paga: 52.000 Leke Bruto |

Me dhe pa eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e meposhtem, ose te paraqiten prane restorantit, Adresa: Bulevardi Gjegj Fishta, perballe shkolles Vasil Shanto, Tiranë

Botuar më 27/09/2023
52.000 Leke Bruto

NDIHMES ZGARIST Njoftime pune - Restorant Gjakova Kerkon te punesoje: Ndihmes Zgarist

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Rr. Emin Duraku, ne krah te Stadiumit Selman Stermasi

Botuar më 27/09/2023
e kenaqshme

PJATALARESE Njoftime pune - Restorant Gjakova Kerkon te punesoje: Pjatalarese

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Rr. Emin Duraku, ne krah te Stadiumit Selman Stermasi

Botuar më 27/09/2023
e kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - Restorant Gjakova Kerkon te punesoje: Kamarier/e

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Rr. Emin Duraku, ne krah te Stadiumit Selman Stermasi

Botuar më 27/09/2023
e kenaqshme

KAMARIER/BANAKIER Njoftime Pune - EIDEN BAR Kërkon të punësojë

Paga: E Kenaqshme |

KERKOHEN TE PUNESOHEN: KAMARIER/E DHE BANAKIER/E, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem, Tiranë

Botuar më 27/09/2023
E Kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - Bar Glow Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane shkolles Harry Fultz

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

PICIER/E Njoftime pune - Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Porcelan, Rruga "Xhanfize Keko"

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER/E Njoftime pune - Vila 31 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jene korrekte dhe serioze ne pune, me eksperience pune, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme
)