Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete familjare,e disponueshme per te dyja turnet,nje jave i pari(08-16) nje jave i...

Botuar më 18/03/2019
e kenaqshme

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist). Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Muzik Live Kalaja Club Prishtine Kërkon të punësojë Balerina

Mosha 18-30 vjeç. Pagesa 30 Euro nata+bakshishe. Orari I punes 21.00-04.00. I ofrohe...

Botuar më 18/03/2019

MORPH KIDS Kërkon të punësojë Punonjese

(kujdestare per femijet ne lokal lodra per femije). Te jene serioze dhe te dashur me ...

Botuar më 18/03/2019

“TOWER” sh.p.k. Shoqëri Konsulence që operon në fushën e shërbimeve të ndërtimit si Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerësim Kërkon të punësojë Inxhinier ndertimi strukturist

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 50.000 Leke |

Eksperience: 3 vjet, Aplikantet mund të shprehin interesin e tyre duke dërguar doku...

Botuar më 13/03/2019
Paga: 50000 Leke

Biznes Privat Kërkon të punësojë Shperndares

(Korrier me motorr per shperndarje porosish). Orari i punes ora 10.00-18.00. Te jene serioz e te pergjegjshem, Tiranë

Botuar më 21/03/2019

THE NEST CAFE Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: kodra e diellit prane nenkalimit, prane servis Neptun

Botuar më 21/03/2019

THE NEST CAFE Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: kodra e diellit prane nenkalimit, prane servis Neptun

Botuar më 21/03/2019

Bar Restorant Deseo Kërkon të punësojë Kamarier

Ofrohet page e kenaqshme + sigurime, kushte shume te mira pune, Adresa: Perballe Martenitetit te ri

Botuar më 21/03/2019

Muzik Live Emona 2000 ne qender te Prizrenit Kërkon të punësojë Balerina

Paga e kenaqshme. Sigurohet fjetja dhe transporti, cmimi sipas marrevshjes per kontakt. Te ineteresuarat te kontaktojne ne Viber ose Whatsapp, Adresa: Kosaove/Prizren

Botuar më 21/03/2019

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri. Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, me siguracion, Adresa: Rr. “Jordan Misja”, ish UMB-ja, rruga e burgut 313, prane Kolegjit Turk

Botuar më 21/03/2019

Kazino ne Kosove Kërkon të punësojë Krupiere

Vajza. Te jene te komunikueshme, serioze dhe korrekte ne pune., Adresa: Kosove. Per me teper informacion kontaktoni telefon ose ne whatsApp:

Botuar më 21/03/2019

KOMPANIA R & B ALBANIA Kërkon të punësojë Agjent/e terreni

Shpall konkursin per 50 vende te reja vakante ne fushen e marketingut. Mosha 20-35 vjec . Aplikantet te kene leje drejtimi automjeti klasi B dhe makine personale. Prioritet kane aplikantet cift. Per info kontaktoni ne nr:, Tiranë

Botuar më 21/03/2019

Revive SPA Kërkon të punësojë Masazhatore

Paga: 40000 leke |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Nikolla Tupe", pallati 2/1 Bodrum - Njesi bashkiake nr.5

Botuar më 21/03/2019
40000 leke