Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Njoftime pune - FURRE-BUKE NOEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna Turni II-te, me ose pa eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 15/01/2022
e kenaqshme

SANITARE VENDE TE LIRA PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Puna me orar te plote 8 ore, ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune, te interesuarit te telefonojne ne nr. e kontaktit(orari i telefonatave 09:00-15:00), ose ne adresen e email-it;, Tiranë

Botuar më 14/01/2022
shume e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Furre Buke Pastiçeri "Europa" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Mosha 18 - 40 vjeç. Me ose pa eksperience pune, Adresa: Tek Fresku, rruga Dajtit

Botuar më 13/01/2022
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

NDIHMES MAGAZINIER NJOFTIME PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune, te interesuarit te telefonojne ne nr. e kontaktit(orari i telefonatave 09:00-15:00), ose ne adresen e email-it;, Adresa: Adresa e punes: Komuna e Parisit, Rr.Tish Daija, pas Bankes NOA., Tiranë

Botuar më 12/01/2022
shume e kenaqshme

PUNONJES FAST-FOODI Njoftime pune - PICERI BUCKO

Paga: e kenaqshme me siguracione |

(femer/mashkull), ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr.Lord Bajron prane Spitalit Ushtarak

Botuar më 12/01/2022
e kenaqshme me siguracione

MOTORRIST Njoftime pune - PICERI BUCKO

Paga: e kenaqshme me siguracione |

Me motorrin e kompanise, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr.Lord Bajron prane Spitalit Ushtarak

Botuar më 12/01/2022
e kenaqshme me siguracione

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - Siel 2008 Kërkon të punësojë

Paga: baze plus perqindje |

Per rrethe, per shitje dere me dere per produkte ushqimore. Kriteret: Te kete mbaruar te pakten arsimin e mesem. Te kete eksperience pune ne shitje min 2 vjet. Te jete i paisur me leje drejtimi automjeti, Te kete aftesi shume te mira bindese dhe negociuese.

Botuar më 12/01/2022
baze plus perqindje

SHOFER OFERTA PUNE - PASTICERI NELA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete patente te klasit B, per shperndarjen e bukes, preferohet me banim afer zones, me eksperience pune, Adresa: Yzberisht, Tiranë

Botuar më 11/01/2022
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Furre Buke Pasticeri Laprake Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune. Kushte te mira pune. Mosha 20-40 vjec, Adresa: Laprak, perballe Hotel Relax

Botuar më 10/01/2022
E kenaqshme

RECRUITER INTERN Ofroj pune - Profesionisti Recruitment Agency is a Recruitment and Consulting Agency focused on evaluating Human Resources and facilitating businesses to select the right staff.

Paga: Intership |

Profesionisty recruitment agency is offering a part time internship to start immediately with up to 30hrs a week with the potential of full-time opportunity upon successfully completing the internship program., Tiranë

Botuar më 09/01/2022
Intership
)