Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, CHAP. Prioritet kane perso...

Botuar më 06/12/2019
shume e kenaqshme

MENAXHER/E MARKETINGU Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: * KOMPANIA JONE OFRON PAGE BAZE + PERQINDJE (%) |

Adresa: Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 07/12/2019
* KOMPANIA JONE OFRON PAGE BAZE + PERQINDJE (%)

AGJENT KOMPANIA GJERMANE PRO - AQUA ofron mundesi punesimi per te rinj dhe te reja (kane avantash aplikantet çift).

Paga: * Rroge baze + Perqindje %. |

Part Time ose Full Time. Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE. * Fitime te pakufizuara, bonuse javore dhe mujore! * Mosha 20 - 40 vjeç

Botuar më 06/12/2019
* Rroge baze + Perqindje %.

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, CHAP. Prioritet kane personat me eksperience pune ne kete fushe, Tiranë

Botuar më 06/12/2019
shume e kenaqshme

MENAXHERE SHITJESH FIRMA DERMOTEN

Paga: 50.000leke+% |

Femra per rrethet, me ose pa eksperience pune, mosha 28-40 vjec, te jene serioze te komunikueshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telfonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Adresa: Blloku Gintash Laprak, Tiranë

Botuar më 05/12/2019
50.000leke+%

OPERATOR/E UNION CONTACT Aty ku punohet me kliente te interesuar per ndryshim Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e pjesshme | Paga: Page fikse 40000 - 60000 LEK |

Gjuhet e huaja: italisht, me dhe pa eksperience, shites telefonik, page mbi mesataren ne treg, bonuse inovative, ambient te kendshem, dhe shume miq te rinje, te kesh sa me shum ambicie dhe te vish per intervist i/e shoqeruar nga shok dhe shoqe qe duan te fillojn nje pune te sigurt dhe mirpaguar, Adresa: Rruga Kavajes, Pallati tek Raiffeisen Bank, Kati 6-teTirana, Albania, Tiranë

Botuar më 05/12/2019
Page fikse 40000 - 60000 LEK

OPERATOR TELEFONIK Azienda Italiana in forte espansione ricerca per la propria sede di Tirana:

Paga: 285 Leke / ora |

Operatori telefonici inbound contratto part time & full time, fascia oraria 8:30-17:30, turni mattina pomeriggio dal lunedì al venerdì. SI RICHIEDE: Ottima conoscenza della lingua italiana buon. Capacita comunicative e relazionali. Disponibilita’ immediata. Orario: 4/6/8, i candidati idonei saranno ammessi ad un breve corso formativo,superato il quale,verranno inseriti al lavoro., Tiranë

Botuar më 05/12/2019
285 Leke / ora

OPERATOR Kerkohen

Paga: duke filluar nga 500 Euro + bonuse objektive |

Per gjuhen italiane dhe spanjolle. Disponibiliteti full time., me eksperience pune ne call center., te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit per me shume informacion:, Adresa: Rruga Sali Butka, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 05/12/2019
duke filluar nga 500 Euro + bonuse objektive

RECEPSIONISTE Gazeta Çelesi Kërkon të punësojë

Paga: baze + % |

Part Time, orari 17.00-20.00. AVANTAZH DO TE KENE STUDENTET. Te jene te komunikueshme, te paraqitshme, te shkruajne sakte dhe shpejt. Te kene aftesi ne shitje., te interesuarat te dergojne cv me foto ne adresen e emailit

Botuar më 03/12/2019
baze + %

AGJENT SHITJESH Call Center Kërkon të punësojë

Paga: Paga baze 500 Euro+ 10% |

Per fushaten Forex ne Gjuhet Anglisht/Gjermanisht, me eksperience pune minimumi 3 muaj. Mosha mbi 18 vjec. Te kene arsimin e mesem. Mundesi per te punuar ne kompani te njejta ne forme trajnime ne 12 shtete te ndryshme. Ofrojm kushte shume te mira pune. Puna full time, Adresa: Tirane

Botuar më 03/12/2019
Paga baze 500 Euro+ 10%

AGJENT SHITJESH PASTIÇERI PASHA TURKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per zonen e Tiranes dhe te Veriut, me eksperience pune, mosha 25 - 45 vjeç

Botuar më 03/12/2019
e kenaqshme
)