Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me...

Botuar më 18/07/2019
shume e kenaqshme

Kompani Private Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Dhe Grupi per ne Tirane dhe ne rrethe (djem dhe vajza). * Kusht kryesor te disponojne veture personale. * KOMPANIA JONE OFRON PAGE BAZE + PERQINDJE (%), Adresa: Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 19/07/2019

PRO AQUA ONTERNATIONAL Kërkon të punësojë Agjent/e shitjesh

Ne terren per te gjithe territorin e Shqiperise. Kusht i domozdoshem te kene makine personale. Per me teper kontaktoni ne:

Botuar më 18/07/2019

Sicily By Car Autoeuropa shpk kerkon te punesoje vajza edhe djem si Sherbim klienti

Per dhenien e makinave me qera prane Zyrave ne Rinas, Puna eshte me dy turne. Te interesuarit kerkohet te njohin mire gjuhen italiane, angleze si edhe te kene patente per drejtim mjeti. Gjithashtu kerkohen aftesi te mira komunikimi. Te interesuarit te dergojne CV ne email ose te telefonojne tek Nr cel

Botuar më 18/07/2019

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me eksperience pune ne kete fushe, Tiranë

Botuar më 18/07/2019
shume e kenaqshme

INFOVEST shpk Kërkon të punësojë Shites/e

Persona te moshes 18–45 vjeç, te cilet kane aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen greke, Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", p. 140, kati II

Botuar më 17/07/2019

Gega Oil Kërkon të punësojë Sanitare

Per zyrat qendrore. Preferohet me banim afer Zones. Paga e kenaqshme+siguracione, Adresa: Rr. Ali Demi, tek ish Piro Mani

Botuar më 17/07/2019

FIRME REKLAMASH Kërkon të punësojë Punetor

(ndihmes) per montim dhe reklim reklamash. Mosha 20-40 vjec, Tiranë, Adresa: Kombinat

Botuar më 16/07/2019

CALL CENTER NE GJUHEN SHQIPE Kërkon të punësojë Operatore

(Femra) ne Shqip. Mosha 20 – 30 vjeç. Preferohen me eksperience pune ne Call Center. Ofrohen standarte te larta pune. Lutemi dergoni CV me foto ne Whap

Botuar më 16/07/2019

Produkte Textili dhe produkte Shapka Kerkon te punesoje: 3 Agjent/e shitjesh

Mosha 35-40 vjeç. Pagese baze 26.000 leke ne banke dhe % mbi shitjen. Ju lutem telefonat nga ora 08 :00 - 17:00. Derdoni CV me E-mail: gjeladinibesart@gmail.com, Adresa: Tiranë, NJ/Administrative Vaqarr, Rr. Arbanë

Botuar më 15/07/2019

Kompania Agro Farm sh.p.k Kërkon të punësojë Shofer

Per tricikel(piaggio).Mosha nga 22 - 30 vjec, te zoteroj patenten e klasit B, dhe te kete eksperience te meparshme me tricikel ose motor te thjesht

Botuar më 15/07/2019