Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 19/03/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 19/03/2023
teper e kenaqshme

AGJENT/E SHITJESH Kerkojme Agjent/e dhe Operator/e Telefonike ne gjuhen gjermane.Fushate gjermane

Paga: shume te mire dhe bonuse te larta |

Ambjent komod dhe familjar.Nuk ka rendesi nese ke eksperience apo jo.Praktika nga ne!...

Botuar më 19/03/2023
shume te mire dhe bonuse te larta
Botuar më 19/03/2023
e kenaqshme

PUNONJESE LAVANTERIE Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI, kerkon te punesoje Punonjese per Larje Fustane Nuserie

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ...

Botuar më 16/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF Njoftime pune - Proper Pizza Dhermi Kerkon te punesoje Picier dhe Motorrist

Paga: Paga e kenaqshme |

Te kene eksperience pune, kushte shume te mira pune. akomodimi dhe ushqimi mbulohet n...

Botuar më 15/03/2023
Paga e kenaqshme

QENDISTARE Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ...

Botuar më 13/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHITESE Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ...

Botuar më 13/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PUNONJESE Oferta pune - Pastrim Kimik Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne kete profil. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: RRUGA E KOSOVAREVE, Tiranë

Botuar më 22/03/2023
e kenaqshme

SANITARE KERKOHET

Paga: PAGA 30.000 LEKE ( TE REJA NE MUAJ ) |

NGA E HENA NE TE PREMTE , ORARI 13:00 DERI 18:00 ,INTERVISTAT DO TE BEHEN TE SHTUNEN MBASDITE DHE TE DJELEN GJITHE DITEN

Botuar më 22/03/2023
PAGA 30.000 LEKE ( TE REJA NE MUAJ )

INXHINIER ELEKTRIK Kompani ne greqi - Kërkon të punësojë

Paga: Shume e Kenaqshme |

Arsimi: i larte, Gjuhet e huaja: anglisht, kerkohet te njohe mire kompjuterin dhe gjuhen angleze, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit te meposhtem per me shume detaje, Adresa: Athine, Greqi

Botuar më 22/03/2023
Shume e Kenaqshme

PJATALARESE HAPET NE GOLEM tek Shkembi Kavajes: HOTEL RESTAURANT "FISH TIME 2" zgjeron Staf me:

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME |

Preferohen me banim prane zones. Te interesuarit te kene eksperience pune dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Golem, tek Shkembi Kavajes, pedonale.

Botuar më 22/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME

SHEF SALLE - CONAD VOLLGA- PRONATYRA TREG

Paga: 58,000 Lek |

Të zotërojë aftësi shumë të mira komunikimi - Të jetë i gatshëm të punojë me turne - Të jetë korrekt, i ndershëm dhe i besueshëm, - siguron organizimin dhe pozicionimin e produkteve në sallë - i prezanton produktin e duhur klientëve dhe ofron sugjerime sipas kërkesave të tyre -përgjegjës për të gjitha raftet e supermarketit, duke supervizuar dhe kontrolluar punën e punonjësve të tjerë. -pajis me etika çmimi,evindetimin e skadencave të produkteve duke ushtruar një kontroll të vazhdueshëm të tyre. -përgjegjës për pastërtinë e vendit të punës, rafteve që ka nën kujdes dhe marketit në përgjithësi., Adresa: Rr. Taulantia, Lagjja nr.1, Pallati nr 4-23, Durrës

Botuar më 22/03/2023
58,000 Lek

KAMARIER/E Njoftime pune - ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 22/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

EKONOMIST/E ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 22/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHEF SALLE ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: *Shef/e Salle.

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 22/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KAMARIER/E BARI DHE RESTORANTI HAPET NE GOLEM tek Shkembi Kavajes: HOTEL RESTAURANT "FISH TIME 2" zgjeron Staf me:

Paga: OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME |

Preferohen me banim prane zones. Te interesuarit te kene eksperience pune dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Golem, tek Shkembi Kavajes, pedonale.

Botuar më 22/03/2023
OFROJME PAGA TE LARTA + SIGURIME
)