Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga: e kenaqshme |

Kerkohet pjatalarese e disponueshme per te dyja turnet(nje jave i pari nje jave i dyt...

Botuar më 25/04/2019
e kenaqshme

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Pune me dy turne(nje jave i pari ,nje jave i dyti,nje dite pushimi ne jave,turni par...

Botuar më 25/04/2019
e kenaqshme

FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme. Puna dy here ne jave, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 24/04/2019

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Krepier/e

Puna turni II. Te jete e paraqitshme. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mi...

Botuar më 22/04/2019

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Te jete e paraqitshme. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume...

Botuar më 22/04/2019

FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë Marangoz

Paga 60.000 leke. Te kete njohuri dhe per lyerjen e mobiljeve, Adresa: Rruga Siri Kod...

Botuar më 22/04/2019

ARREDO FAB Kërkon të punësojë Punetor

Per pune te ndryshme. Mosha deri 40 vjeç. Me arsimin e mesem. Te disponojne patente ...

Botuar më 18/04/2019

PUNISHTE QOFTESH Kërkon të punësojë Punonjese/Ndihmese

Mosha deri ne 45 vjec. Te jete e shkathet. Nuk nevojitet eksperience, me page te kenaqshme., Tiranë, Adresa: Ish parku i autobusave, tek NSHRAKU

Botuar më 25/04/2019

KERKOHET Kamarier/e

I njejti person te punoje edhe si banakier/e ne lokal, Adresa: pas pallatit te Kultures ose Teatrit te Operas, Qender

Botuar më 25/04/2019

Piceri & Kreperi Sulltan Kërkon të punësojë Shperndares picash

Me motorrin tone, Adresa: Rr. "Siri Kodra", mbrapa dispancerise

Botuar më 25/04/2019

Bar Kafe Rio Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Te interesuarit te paraqiten ne adresen: Rr. "Durresit", prane universitetit Albania University ose kontktoni ne:

Botuar më 25/04/2019

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(vajza dhe djem). Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 25/04/2019

HOTEL "SANREMO" TEK SHKEMBI I KAVAJES Kërkon të punësojë Sanitare

Te kete eksperience pune ne hoteleri Paga e kenaqshme Preferohet te njohe anglisht

Botuar më 25/04/2019

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier

Paga: e kenaqshme |

Te jete i disponueshem per te dyja turnet (nje jave i pari nje jave i dyti,turni pare 08-16turni dyte 16-24), Tiranë, Adresa: rruga sami frasheri tek hyrja diges liqenit

Botuar më 25/04/2019
e kenaqshme

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga: e kenaqshme |

Kerkohet pjatalarese e disponueshme per te dyja turnet(nje jave i pari nje jave i dyti) orari 8-16 dhe 16-24,sigurojme transportin e turnit te dyte,paga dhe kushtet e kenaqshme.adresa tek hyrja diges liqenit, Tiranë

Botuar më 25/04/2019
e kenaqshme