Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RECEPSIONIST/E HOTELI MELIA HOTEL

Paga: Shume e mire |

Të ketë mbi 1 vit eksperience pune si recepsioniste në fushën e Hotelerisë. Të ...

Botuar më 07/06/2023
Shume e mire

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 02/06/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 02/06/2023
teper e kenaqshme

PUNETOR Njoftime pune - Fabrika e lendes pare per mobileri qe ndodhet ne MARIKAJ - VORE Kerkon te punesoje: Punetor (mashkull).

Paga: teper e kenaqshme |

Mosha 20-35. Transporti me mjetet e firmes., Adresa: Rruga Industriale, Vore - Marika...

Botuar më 02/06/2023
teper e kenaqshme

MARANGOZ Njoftime pune - Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne VORE Kerkon te punesoje: Marangoz per Prodhimin e Kuzhinave.

Paga: dhe kushte pune shume te mira! |

Mund te na kontaktoni ne numerin e telefonit ose mund te na shkruani ne adresen email...

Botuar më 02/06/2023
dhe kushte pune shume te mira!

MENAXHER Menaxher Sanitaresh Sol Tropikal by Melia International Hotels Melia International Hotels eshte kompania lider ne fushen e hotelerise me nje rrjet prej 374 hotelesh te shperndare ne 40 shtete dhe 4 kontinente

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire, konkuruese me tregun |

Gjuhet e huaja: anglisht, 1. Kandidatet duhet te kene arsim te larte.2. Minimuni 1 vi...

Botuar më 01/06/2023
Shume e mire, konkuruese me tregun

PJATALARES/E Zgara Korcare Liqeni Restorant piceri zgara liqeni Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete korrekte me orarin dhe punen, turni pare 8:30-16:30 .turni dyte 16:30-24:30, ...

Botuar më 31/05/2023
e kenaqshme

SALDATOR Njoftime pune - TIRANA METAL, kerkon: * SALDATOR. * PUNETOR TE THJESHTE. Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Transport i siguruar nga kompania. Kushte shume shume te mira pune, Adresa: Rruga e A...

Botuar më 29/05/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

PUNETORE SHTEPIE TIRANA TEKNOLOGJI

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 50000 leke plus sigurimet |

Kerkojme punetore shtepie te delijorgji, mosha deri ne 50 vjeçe, duam nje person per kohe te gjate, te perkushtuar dhe korrekte. orari korrik-gusht gjysem dite pune por me pagese te plote. orari shtator-qershor: 10:00-18:00 e hene e premte, te shtunen 10:00-17:00. do merret me te gjitha punet e shtepise dhe do kujdeset per gocen 5 vjeçe kur kthehet nga shkolla dhe ditet qe nuk shkon ne shkolle. kemi nje mace ne shtepi. me shume detaje, gjate intervistes., pranohen intervista deri ne 15 qershor., Adresa: Kompleksi Delijorxhit, Rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 07/06/2023
50000 leke plus sigurimet

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 07/06/2023
1500 Euro

MEKANIK Njoftime pune - TOYOTA ALBANIA Shoqëria Alto Sh.p.k., përfaqësuesi i vetëm zyrtar i markës Toyota në Shqipëri për shitjen e automjeteve të reja, servisit dhe pjesëve të këmbimit Kerkon te punesoje: Mekanik

Paga: e kenaqshme |

Të ketë eksperiencë pune minimumi 5 vjet.Avantazh kanë aplikantët që kanë punuar në servise të autorizuara ose kompani serioze konçesionare.

Botuar më 07/06/2023
e kenaqshme

RECEPSIONIST Njoftime pune - HOTEL EUROPA 2020 Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme + siguracion |

* Turni III. * Te kete njohuri te gjuhes Angleze, Adresa: Rr. "Myslym Shyri".

Botuar më 07/06/2023
Ofrohet page e kenaqshme + siguracion

KAMARIER Punë Tirana Kerkohet Kamarier Struge Paga e Kenaqeshme Ushqimi Akomodim Falas

Paga: 600 Euro |

Na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 07/06/2023
600 Euro
)