Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZZ GROUP Kërkon të punësojë Operator telefonik

Në gjuhën Italiane, Gjermane dhe Angleze , Italiane dhe Spanjolle Full dhe Part time Ofrojme:– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes– Mundesi trajnimi jashte shtetit– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj– Trajnime me pagese te ploteKerkojme:– Te zoteroje gjuhen italiane– Aftesi te mira komunikuese– Te punoje ne grup– Seriozitet ne pune– Ambicie dhe vendosmeriTë interesuarit të kontaktojnë (dërgojne cv )në adresën e mëposhtme:, Adresa: Rr. Dora D´istria - Tirane, perballe Fakultetit Juridik

Botuar më 18/09/2019

Jeni te interesuar per pune?! Por nuk dini ku te aplikoni?Nje mundesi e re eshte hapur per ju!!! Kërkon të punësojë Operatore telefonike

Jeni mbi 21 vjec?- Njohuri mbi mesatare te nje nga gjuheve: Italisht, Spanjisht, Gjermanisht?-Aftesi dhe eksperience ne shitje?Ju ofrohen:- Paga baze dhe bonuse nga me konkurueset ne treg- Fundjava pushim- Mundesi pune ne orare full time dhe part-timeAPLIKONI : hr.noblenmarketing@gmail.comOfroja kete mundesi edhe nje mikut tend!, noblen marketing eshte dera e duhur per ty...

Botuar më 18/09/2019

Bar Restorant Delice Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme. E Diela pushim. Orari punes 08:00 – 17:00, Adresa: Tirane

Botuar më 13/09/2019

Kompania “Abissnet” sh.a Kërkon të punësojë Sanitare

Të ketë mbaruar shkollën e mesme- Të jetë njeri I ndershëm- Të ketë kërkesa të larta për pastrimin- E preferueshme të ketë punuar si sanitare- Te jete banuese ne Tirane- Mosha e preferuar 30-40 vjece- Kushtet e punes jane maksimaleTe interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne add :

Botuar më 12/09/2019

Kompania “Abissnet” sh.a Kërkon të punësojë Shofer

Të ketë mbaruar shkollën e mesme- Preferohet të ketë patentën e klasit C.- Të ketë eksperiencë pune shofer për të paktën 3 vjet.- Të ketë aftësi komunikuese.- Të ketë paraqitje serioze.- Të jetë i disponueshëm për të punuar full time.

Botuar më 12/09/2019

Ifs Call Center Kërkon të punësojë Operatore

Me kohe te plote, qe zoterojne gjuhen angleze, italiane ose greke, te interesuarit mund te na dergojne cv-ne ne adresen tone te emailit ose te kontaktojne ne numrin tone te telefonit

Botuar më 11/09/2019