Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Karburant ER-PETROL Kërkon të punësojë Shites

Karburanti. Me ose pa eksperience pune. Mosha 25 - 35 vjeç. Paga 30.000 leke, Adresa: Tek Zogu Zi

Botuar më 13/06/2019

Dyqan Aksesore per Celular (shitje me shumice) Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

/ Shofer. Te disponoje patente per makine. Preferohet me eksperience pune. Te jete korrekt dhe serioz ne pune, Adresa: Tek Medreseja, prane Furre Buke Sulaj

Botuar më 13/06/2019

Posta APD kerkon te sgjeroje staf me: Motorrist

Te interesuarit duhet te kene: 1. Patente te klasit B. Te dije te punoje ne grup. 2. Te jete i komunikueshem. 3. Te kete patur eksperience pune te meparshme ne kete fushe, Adresa: Te interesuarit te kontaktojne ne:

Botuar më 12/06/2019

Lavazh Tirona Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Mosha mbi 18 vjeç, Adresa: Rr. “Barrikadave”, perballe shkolles 9-vjeçare "Lidhja Prizrenit"

Botuar më 12/06/2019