Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Restorant Gjakova Kërkon të punësojë Sallatiere

Mosha deri ne 35 vjeç. Paga dhe kushte pune te kenaqashme, Adresa: Rr. “Emin Durak...

Botuar më 25/03/2019

Restorant Gjakova Kërkon të punësojë Kamarier

Paga dhe kushte pune te kenaqashme, Adresa: Rr. “Emin Duraku", prane Stadiumit...

Botuar më 25/03/2019

Restorant Gjakova Kërkon të punësojë Zgarist

Paga dhe kushte pune te kenaqashme, Adresa: Rr. “Emin Duraku", prane Stadiumit...

Botuar më 25/03/2019

Piceri & Kreperi Sulltan Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist). Paga dhe kushte pune te kenaqshme,, Adresa: Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 22/03/2019

Piceri & Kreperi Sulltan Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme,, Adresa: Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 22/03/2019

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete familjare,e disponueshme per te dyja turnet,nje jave i pari(08-16) nje jave i...

Botuar më 18/03/2019
e kenaqshme

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist). Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Muzik Live Kalaja Club Prishtine Kërkon të punësojë Balerina

Mosha 18-30 vjeç. Pagesa 30 Euro nata+bakshishe. Orari I punes 21.00-04.00. I ofrohe...

Botuar më 18/03/2019

Kerkohet Bojaxhi mobilerie

Te jete profesionist. Mosha mbi 40 vjeç. Paga 45.000 leke+sigurime, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 26/03/2019

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Kërkon të punësojë Zhvillues webmaster

Përshkrimi i punës:Zhvillues/Webmaster duhet të garantojë: • Perceptimin dhe konceptimin e qartë të kërkesës së Klientit• Garantimin e realizimit të kësaj kërkese nëpërmjet përkthimit të biznesit në teknologji.• Prodhon produkt dhe shërbim me cilësi dhe profesionalizëm maksimal• Garanton mirëmbajtjen dhe funksionimin e platformave dhe teknologjisë mbështetëse• Përthith informacion dhe njohuri me zhvillimet dhe avancimet e shërbimeve të fushës dhe ndryshimet e pritshme të kërkesave të Klientëve.• Garanton saktësinë e materialeve të prodhuaraAftesite dhe njohurite e kerkuara:• Diplome e shkencave kompjuterike• Njohje te mire te gjuhes se programimeve (PHP, .Net)• Njohje te mira te HTML, Java Script, CSS• Njohje te mire te platformave (Word Press, Drupal, Joomla)• Marketing dixhital (SEO, Google Analytics, Google search Console,Google Adwarts)• Njohje te mira ne Photoshop • Te kete njohuri ne mirembajtjen e serverave te dedikuar.• Te kete njohuri ne fushatat viber/email marketing• Njohje te mire te gjuhes Angleze dhe Italiane• Eksperiencë minimumi 2 vjetPër të aplikuar për këtë pozicion ju lutemi dërgoni një Curriculum Vitae të detajuar në adresën e emailit

Botuar më 26/03/2019

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit Kërkon te punesoje për një kompani lider në tregun e punës Konsulent/e shitjeje

Përshkrimi i punës:Analizon kërkesat e klientëve dhe bashkëpunon me ta për zgjidhjen e nevojave të tyre;Miremban Klientët ekzistues dhe i informon për produktet që kompania ofronIdentifikimi i bizneseve të rejaPrezantimi në mënyrë profesionale për produktet që kompania ofron.Aftesitë dhe njohuritë e kërkuara: Diplomë e Shkollës së LartëAftësi shumë të mira Komunikuese dhe NegociueseEksperincë në shitjeTë jetë i aftë në punën në grupPër të aplikuar për këtë pozicion ju lutemi dërgoni një Curriculum Vitae të detajuar në adresën e emailit

Botuar më 26/03/2019

Fast Food Marial Kërkon të punësojë Kamarier

Me ose pa eksperience pune. Mosha deri ne 30 vjeç, Adresa: Laprake, rr. "At Zef Valentini", prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave, tek IVECO.

Botuar më 26/03/2019

Bar & Kitchen Gigo's Kërkon të punësojë Kamariere

(F). Me eksperience pune. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr."Kavajes", ngjitur me qendren Globe

Botuar më 26/03/2019

KERKOHET Shitese

Paga: Shume e kenaqshme |

ME EKSPERIENCE PUNE, PER BRANDE LUKSOZE, FEMIJE, MESHKUJ, FEMRA . TURNI 6.5.ore, Adresa: Zona Ish Blloku

Botuar më 26/03/2019
Shume e kenaqshme

Bar & Kitchen Gigo's Kërkon të punësojë Banakiere

(F) Me eksperience pune. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr."Kavajes", ngjitur me Globe

Botuar më 26/03/2019

Kompani Pastrimi "Easy Care" Kërkon të punësojë Pastruese

Puna me kohe te plote. Ofrohet: *Page neto 25.000 leke (te reja). *Kontribute Shoqerore e Shendetesore te paguara sipas Kodit te Punes. *Pushime te paguara. *Abone transporti mujore e pergjithshme e paguar, Adresa: Blv. "Zhan D'Ark", rr. Johan Fon Han (buze Lanes), pallati perballe hyrjes se gjimnazit "Ismail Qemali", kati II, Tirane.

Botuar më 26/03/2019

Deluxe Spa Kërkon të punësojë Recepsioniste

Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, Me eksperience pune. Page e kenaqshme. Kushte te mira pune. Te jete e paraqitshme, Adresa: Rr. "Muhamed Gjollesha", kryqezimi Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 26/03/2019

KERKOHET Shites

Part time.Per shitje individuale, fitime me % direkt nga shitja, Adresa: Tirane

Botuar më 25/03/2019