Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETOR PASTRIMI PUNË Tirana Punetirana.com

Paga: 500 Euro |

Kerkohet:punojese shtepie page e kenaqshme me/ pa eksperience 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë: 0696630282 [email protected]

Botuar më 06/12/2023
500 Euro

PUNETOR PASTRIMI PUNË Tirana Punetirana.com

Paga: 500 Euro |

Kerkohet:punojese shtepie page e kenaqshme me/ pa eksperience 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë: 0696630282 [email protected]

Botuar më 06/12/2023
500 Euro

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - BLUE FILTERS NE VLORE KERKON: AGJENT SHITJESH!

Paga: KOMPANIA JONE OFRON PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* TE INTERESUARIT TE JENE KORREKTE NE PUNE! * EKSPERIENCA NUK PERBEN AVANTAZH, Adresa: VLORE

Botuar më 06/12/2023
KOMPANIA JONE OFRON PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - BLUE FILTERS ofron vende pune per qytetet: * LUSHNJE, * VLORE; * TEPELENE; * MALLAKASTER; * SARANDE!

Paga: OFROHEN PAGA TE KENAQSHME + BONUSE |

* Me ose pa eksperience pune, Adresa: LUSHNJE, VLORE; TEPELENE; MALLAKASTER; SARANDE!

Botuar më 06/12/2023
OFROHEN PAGA TE KENAQSHME + BONUSE

AGJENT SHITJESH BLUE FILTERS NE FIER, KERKON: ** AGJENT SHITJESH Kërkon të punësojë

Paga: * KOMPANIA JONE OFROHN PAGA TE KENAQSHME |

* Me ose pa eksperience pune, Adresa: Fier

Botuar më 06/12/2023
* KOMPANIA JONE OFROHN PAGA TE KENAQSHME

TEKNIK BLUE FILTERS NE FIER, kerkon: - * Teknik Montues per Impiantet e ujit (** Avantazh kane personat me profesion Hidraulik)

Paga: * OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA! |

* Me ose pa eksperience pune. * Mosha 19 - 35 vjeç. Te zoterojne patente. Te kene aftesi te mira komunikimi, Adresa: Fier

Botuar më 06/12/2023
* OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA!

PUNETOR PASTRIMI PUNË Tirana Punetirana.com

Paga: 500 Euro |

Kerkohet:punojese shtepie page e kenaqshme me/ pa eksperience 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë: 0696630282 [email protected]

Botuar më 05/12/2023
500 Euro

NDIHMES HIDRAULIK Vende te lira pune - HAIER ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne mail:, Adresa: Rruga e Kosovareve, Tiranë

Botuar më 05/12/2023
e kenaqshme

ASISTENTE FINANCE Vende te lira pune - HAIER ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Show Room.*Prezanton produktet tek klientet ne Show Room.*Pergatit oferta per kliente te ndryshem.*Regjistron dokumentat financiare ne programin e finances., kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne mail:, Adresa: Rruga e Kosovareve, Tiranë

Botuar më 05/12/2023
e kenaqshme

ASISTENTE FINANCE Vende te lira pune - HAIER ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per departmentin e shitjes.*Prezanton produktet tek klientet ne dyqan.*Pergatit oferta per kliente te ndryshem.*Regjistron dokumentat financiare ne programin e finances, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne mail:, Adresa: prane Tregut Elektrik., Tiranë

Botuar më 05/12/2023
e kenaqshme
)