Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJES Kerkohen

Paga: e kenaqshme |

(djem dhe vajza) per t'u punesuar ne Avolxhime Elektrike per ne Maminas. Nuk ka nevoje te kene eksperience pune. Mosha e aplikanteve 18 vjeç - 40 vjeç, Adresa: Adresa: Maminas

Botuar më 18/01/2020
e kenaqshme
)