Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETOR LAVAZHI Njoftime pune Lavazh Makinash Kërkon të punësojë

Paga: me % |

Te jene me eksprience pune ne larjen e makinave dhe te Tapicerive. Ofrohen kushte te mira pune, te kene eksperience pune, Adresa: Rr. "Petronini Luarasi", tek ish Tregu Elektrik

Botuar më 22/09/2021
me %

SHOFER TAXIE Njoftime pune - Kekohet

Paga: e kenaqshme |

Puna part time dhe full time. Me eksperience pune. Te jete i paisur me deshmi taksie, Adresa: Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 21/09/2021
e kenaqshme

GOMIST Njoftime pune Gomisteri Nova

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me eksperience pune, Adresa: Tek qendra Kristal.

Botuar më 21/09/2021
Ofrohet pagese shume e mire

PUNETOR MAGAZINE A & B - 2 Eshte distributor i Coca Cola per Tiranen Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 33.000 leke dhe sigurimet shoqerore te paguara |

Leje drejtimi: kategoria b, te kete punuar me shume se 2 (dy) vjete ne magazina te ndryshme me produkte te ngjashme,te njohe transpaleten manuale si dhe perben avantazh njohja e pirunit elektik(karelit), 25-40 vjec, te ngarkoj furgonat e kompanise,te mbaj paster vendin e punes te sistemoj magazinen si dhe te zbatoje urdhrat nga shefi i sektorit,magazinjeri, gjate sezonit te veres ofrohet shberblim,transporti paguhet nga kompania., menjehere, Adresa: Rruga nacionale kombinat vaqarr,blloku i magazinave perballe keshtjelles konti., Tiranë

Botuar më 21/09/2021
33.000 leke dhe sigurimet shoqerore te paguara

SHOFER TAXIE City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me patente te klasit D, te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 20/09/2021
e kenaqshme

MOTORRIST Auto Ademi Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Adresa: Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 20/09/2021
E kenaqshme

MOTORRIST Oferte pune nga DYQAN ME MATERIALE OPTIKE (SYZE) Kërkon të punësojë

Paga: diskutohet |

Per shperndarje material optike, Adresa: Rr. "Kavajes"

Botuar më 20/09/2021
diskutohet

PUNETORE RROBAQEPESIE Njoftime pune -Fasoneri ne Paskuqan 2 qe prodhon pantallona burrash gjysem klasike dhe rroba pune per eksport

Paga: Pagesa dhe kushte shume te mira |

Kerkohen punetore me eksperience ose fillestare nga zonat Allias, Babrru, Paskuqan, Institut., me ose pa eksperience per te punuar ne makina qepese, butona, kopsa, vrima etj., transporti i garantuar nga zonat e freskut, porcelanit, brylit, shkolla ebashkuar, allias, babrru, paskuqan dhe kombinat., Adresa: Godina kater katshe, perballe xhamise se re, Paskuqan 2

Botuar më 20/09/2021
Pagesa dhe kushte shume te mira

MAGAZINIER Njoftime pune - KERKOHET

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Kontktoni ne whatsapp

Botuar më 20/09/2021
e kenaqshme

PUNONJESE MAGAZINE Njoftime pune - Fabrike kolltuqesh Kerkon te punesoje Punonjese magazine (M&F)

Paga: e kenaqshme |

Nga e hena ne te Shtune.Puna 8 ore ne dite. Transporti mundesohet nga kompania., Adresa: Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 20/09/2021
e kenaqshme
)