Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohet Punetor magazine

(ngarkim shkarkim). Mosha deri ne 30 vjeç, Adresa: Rr. "5 Maji", Kapanoni B, prane tregut te Uzines Dinamo

Botuar më 16/10/2019

SHOFER Shoqeria e Transportit te Udhetareve TOP-LINE, Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshe |

Ne terminalin Nderkombetar te Autobusave. Mosha 30 – 50 vjeç. I komunikueshem me pasagjeret. Te jete i pajisut me patente

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshe

AUTOSERVIS JATA Kërkon të punësojë Elektroaut

Me eksperience pune. Paga shume e kenaqshme, Adresa: Prane Casa Italias

Botuar më 14/10/2019

AUTOSERVIS JATA Kërkon të punësojë Xhenerik

Me eksperience pune. Paga shume e kenaqshme, Adresa: Prane Casa Italias

Botuar më 14/10/2019

STUKATOR Peugeot Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Bojaxhi (ti bej te dy pozicionet)Te kete eksperience pune minimumi 5 vjet. Avantazh do te ishte qe aplikanti te kete punuar ne servise te Autorizuara, ose Kompani serioze Koncesionare. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 13/10/2019
e kenaqshme

PUNONJES/E Rossmann Lala Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Magazine. Te jene serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km. 7. Dergoni CV ne: hr@rossmann-lala.al

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

SHOFER LAVANDERI ELITE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mbi 25 vjeç, Adresa: Tek kthesa e Kamzes

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

SHOFER Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi

Paga: Rroga eshte mbi mesataren e sektorit |

Kompania "HEY TAXI" e cila eshte kompania me e re ne sherbimin Taxi kerkon te punesoje: SHOFER. Ne qofte se e ndieni veten Shofer me eksperience ne sherbimin taxi ne ju mirepresim ne ekipin tone. Rroga eshte mbi mesataren e sektorit dhe makinat jane me 0/KM. Te interesuarit duhet te disponojne patente te klasit D dhe deshmi Taksisti. Dergoni CV ne E-mail: adrianolleshi1@gmail.com ose kontaktoni ne whatsap ne: 0696838553

Botuar më 10/10/2019
Rroga eshte mbi mesataren e sektorit
)