Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EKONOMISTE M Sora Tirana Shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te punoje ne grup dhe aftesi te mira komunikimi. Mosha nen 30 vjec. Transport i siguruar nga TiranaPersonat e interesuar jane te lutur te dergojne Cv tek adresa e email-it, me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. Nacionale Vore- Fushe Kruje, km 3, Tirane, Tiranë

Botuar më 20/01/2020
e kenaqshme
)