Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OPERATORE EUROCAR Rentals, kompani Makinash me Qera, kerkon te punesoje per pikat e saj ne Tirane:

Paga: Ofrohen paga sipas tregut te punes |

Kriteret e aplikanteve jane: * Te flasin Anglisht ose Frengjisht. * Te kene patente. *Te perdorin kompjuterin. *Te jene te komunikueshem dhe me etike pune, mundesi ngritje ne detyre, Adresa: Te interesuarit te dergojne CV ne: info@eurocar.al ose whatsapp

Botuar më 14/07/2020
Ofrohen paga sipas tregut te punes

SHOFER Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: Paga 43.000 leke + sigurimet + bonuset 20% te xhiros ditore mbi 5000 leke |

Me patente te klasit D, dhe deshmi, eksperience pune. Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes. Mosha mbi 35-55 vjec.

Botuar më 13/07/2020
Paga 43.000 leke + sigurimet + bonuset 20% te xhiros ditore mbi 5000 leke

SALDATOR Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Per punime te ndryshme, Adresa: Mbrapa Ish Porcelanit

Botuar më 13/07/2020
e kenaqshme

XHENERIK Kerkohet

Paga: 70% e xhiros |

Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias, prane shkolles Bashkuar

Botuar më 10/07/2020
70% e xhiros

LAVAZHIER Kerkohet

Paga: 40% e xhiros |

Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias, prane shkolles Bashkuar

Botuar më 10/07/2020
40% e xhiros

KORRIER Albanian Courier është në kërkim të motoristëve për të zgjeruar flotën e saj të korrierëve.

Paga: e kenaqshme |

Kriteret qe duhet të permbushen nga aplikantet janë : - Të kenë leje drejtimi të klasit B.- Të kenë eksperience pune në shpërndarje me motor- Të kenë mbaruar arsimin e mesëm- Të jenë të komunikueshem- Të njohin qytetin e Tiranes apo periferite si: Sauk, zonën e autostrades TR-DR, apo Kamzën)., për më shumë informacion kontaktoni në, Tiranë

Botuar më 10/07/2020
e kenaqshme

PUNETOR KOMPANI PRIVATE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Magazine. Mosha deri 30 vjeç. (Te jete jo duhan pires), Adresa: Rruga "Siri Kodra"

Botuar më 10/07/2020
Ofrohet page e kenaqshme

DISPECER City Trans Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Ofrohet trajnim nga kompania. Kushte te mira pune, me ose pa eksperience pune, mbi 30 vjeç

Botuar më 09/07/2020
Paga e kenaqshme

EKONOMISTE Auto Ademi Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te njohe financa 5, te kete eksperience pune, te interesuarat te dergojne cv, Tiranë

Botuar më 08/07/2020
E kenaqshme

SHOFER TAXIE CITY TAXI Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria d, taxie, Adresa: Komuna e Parisit, Kompleksi Kika II

Botuar më 08/07/2020
E kenaqshme
)