Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MESUESE Shkolle Private Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Informatike., ofrohen kushte te mira pune

Botuar më 15/11/2019
Page e kenaqshme

SHITESE Kancelari Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Barrikadave, perballe me shkollen Sami Frasheri, Tiranë

Botuar më 14/11/2019
page e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHT PRIVAT

Paga: e kenaqshme |

Per grupin e parashkollorit. Me arsimin perkates., Adresa: Rr."Bilal Golemi", Nd 9 Prane Kompleksit Dinamo , Prane Kullave Hawai

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

MESUESE E GJUHES GJERMANE European Center (qender per gjuhe te huaja) Kerkon te punesoje per zgjerim stafi

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne CV me foto ne: europeancenter38@gmail.com, Adresa: Rruga Durresit, perballe Ministrise se Arsimit

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme

MESUESE E GJUHES GJERMANE Dejs Group Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune., Adresa: Kombinat

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Kopesht Cerdhe private

Paga: e kenaqshme |

Parashkollori per grup te dyte.Te kene arsimi parashkollor, cikel i ulet, psikologji, shkenca sociale (perben avantazh). Me eksperience pune. Mosha 25-45 vjec, te interesuarat te kontaktojne ne nr:, Adresa: Unaza e Re, mbrapa Ozone, Tiranë

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Kopesht Privat Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Per Parashkollor. Te jete e kualifikuar dhe e komunikueshme. E dashur me femijet, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", prane Ferrarit

Botuar më 10/11/2019
shume e kenaqshme

EDUKATORE Kopeshti Vivian Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me arsim parashkollor. Me eksperience pune, Adresa: RR. Frederik Shiroka, prane 21 Dhjetorit, Tiranë

Botuar më 09/11/2019
e kenaqshme

MESUES/E Zeit Multilingual Center Kërkon të punësojë

Paga: pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore. |

Mesues/e te Gjuhes Gjermane, Adresa: Rr. Barrikadave, Pall. 135/1, Shk.1 (mbrapa Maternitetit Mbreteresha Geraldine)

Botuar më 09/11/2019
pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore.

SHOFER SHKOLLA PRIVATE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per shoqerimin e nxenesve ne shkolle dhe shperndarjen e femijeve ne shtepi. Te kene patente te klasit D dhe CAP (certifikate e aftesimit profesional). Me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit per me shume info, Tiranë

Botuar më 08/11/2019
e kenaqshme
)