Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OPERATOR/E ZZ GROUP OFRON PUNE NE GJUHEN GJERMANE DHE ITALIANE Full time Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme + BONUSE TE SHUMTA |

Kerkohen aftesi te mira komunikuese, te punosh ne grup, seriozitet ne pune, ambicie d...

Botuar më 27/11/2020
Page e kenaqshme + BONUSE TE SHUMTA

INXHINIER NDERTIMI LIQENI VII sh.a Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Konkuruese |

Arsimi: master niv.2, Gjuhet e huaja: anglisht, Programet kompjuterike: autocad - mic...

Botuar më 27/11/2020
Konkuruese

AGJENT/E SHITJESH KOMPANIA BLUE FILTERS Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page baze plus bonuse |

- Te jene te komunikueshem. - Mosha preferohet mbi 20 vjeç. - Te jene te afte qe te ...

Botuar më 26/11/2020
Ofrohet page baze plus bonuse

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Agjent shitjesh ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te ke...

Botuar më 26/11/2020
shume e kenaqshme

USTA MOBILERI ARTISTIKE DRURI Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Usta ose Ndihmes Usta per punime druri ose mdf. Te interesuarit te kontaktojne ne num...

Botuar më 22/11/2020
page e kenaqshme

MENAXHER SHITJESH JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE GJERMANI PER TE PUNUAR! KOMPANIA GJERMANE "WATER LIFE"" OFRON VENDE PUNE PER: MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!

Paga: Rroga baze 60.000 leke + perqindje %. |

Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANIS...

Botuar më 17/11/2020
Rroga baze 60.000 leke + perqindje %.

KONSULENT/E IMOBILIAR PO TE KERKOJME TY! Jemi duke rekrutuar per

Paga: 500 euro deri ne 3000 euro |

Energjik dhe me ambicie per tu rritur profesionalisht.Cfare ofrojme?Mundesi rritje ne karriere.Te ardhura te larta te gjeneruara ne baze te performances Website profesional nderkombetarTrajnime brenda dhe jashte venditKriteret:Menaxhues i mire i kohes Aftesi negociuese.Aftesi per te punuar ne grup.Njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht.Eksperience te meparshme ne shitje dhe sherbim klienti. Dergoni CV tuaj ne adresen e Email: [email protected], preferohet mosha 20-45 vjec

Botuar më 30/11/2020
500 euro deri ne 3000 euro

KREPIER/E BAR GALLERY Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Casa Italia, Tiranë

Botuar më 30/11/2020
e kenaqshme

KASIERE Fast Food Mister Potato Kërkon të punësojë

Paga: Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut |

(Femer). Kushte pune shume te kenaqshme. Preferohen punojese dinamike dhe serioz ne pune, Adresa: Pedonale, perballe Parlamentit

Botuar më 30/11/2020
Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut

KAMARIERE Fast Food Mister Potato Kërkon të punësojë

Paga: Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut |

Femer. Kushte pune shume te kenaqshme.Preferohen punojese dinamike dhe serioz ne pune, Adresa: Pedonale, perballe Parlamentit

Botuar më 30/11/2020
Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut

SPECIALIST BRUMI FURRE BUKE PASTIÇERI KRINALDI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me eksperience pune, (furrxhi). kushte shume te mira pune, Adresa: Adresa: Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 30/11/2020
Ofrohet pagese shume e mire

SHITESE FURRE BUKE PASTIÇERI KRINALDI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Adresa: Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 30/11/2020
Ofrohet pagese shume e mire

MEKANIK KERKOHET

Paga: paga e kenaqshme+bonuse ne varesi te punes |

MEKANIKINDUSTRIALte meret me riparimin/ mirembajtjen e makinerive, Adresa: Vore, prane fabrikes se riciklimit

Botuar më 30/11/2020
paga e kenaqshme+bonuse ne varesi te punes

SANITARE KEAD SH.P.K Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

30 deri ne 45 vjec, me kohe te plote, kushte te mira pune, Adresa: Kthesa e Kamzes, Rruga Allaman Dervishi

Botuar më 30/11/2020
E kenaqshme

PUNETOR MOBILERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

ZMERILUES. Te interesuarit te jene me eksperience pune, Adresa: Kombinat, prane Fabrikes se Tullave (selikati)

Botuar më 30/11/2020
e kenaqshme

LAVAZHIER Lavazh Kika Kërkon të punësojë

Paga: Paga 15.000 /muaj +33% |

Kushte te mira pune, Adresa: Komuna Parisit, kompleksi Kika.

Botuar më 30/11/2020
Paga 15.000 /muaj +33%
)