Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EDUKATORE KERKOJME

Paga: e kenaqshme |

EDUKATORE CERDHEJE te jete me eksperience dhe me shkolle perkatese. Komunikimi te behet nepermjet whatup ose viber

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Kopeshti 3 Yjet Sauk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Me arsim te larte per parashkollor. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KUZHINIERE Kopeshti 3 Yjet Sauk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Maxwell kopesht & cerdhe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per te gjitha grupmoshat nga cerdhja deri ne gr 1, 2, 3 te kopshtit. Mosha deri ne 45 vjec, te interesuarat te telefonojne ne nr e kontaktit ose te dergojne cv ne adresen e emailit

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

PIKTORE Besart Galeri dyqan pikturash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Shitese i njejti person ti beje te dyja pozicione, mosha 20-40 vjeç, te jete e komunikueshme dhe korrekte, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te galerise ne adresen, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit, rruga Kavajes, ne krahe te kolegjit Turk, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

SHOFER SHKOLLA 9 VJECARE DRITA E DIJES & GJIMNAZI GUINNESS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Furgoni per transportin e femijeve. Te zoteroje patente D, CAP, Karte Identiteti. Kriteret: Pervoje, te jete i kujdesshem me femijet, pergjegjesi. Orari Pritjes cdo dite 14.00-16.00, Adresa: Rruga Margarita Tutulani, vila 3-kateshe, prane kompleksit Dinamo, Tirane e re

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHT PRIVATE Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e kenaqshme |

Te kene arsim per parashkollore, kushte te mira pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
Paga shume e kenaqshme

SHITESE KANCELARI INFINITI ASTIR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna turni 2. Te interesuarat te kontaktojne ne Whatsapp ne nr e telefonit, me eksperience pune, 25-40 vjec

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë Edukatore

Tiranë, Adresa: Rr. “Aleksander Moisiu”. Per me teper lutemi kontaktoni ne numrin e telefonit

Botuar më 14/10/2019

EDUKATORE Kopesht Shkollor Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete arsmim perkates. Te jete e edukuar dhe e dashur me femijet. Preferohet me banim prane zones, Adresa: Tek Brryli, pas Profarmes

Botuar më 13/10/2019
e kenaqshme
)