Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Dyqan lulesh shume i njohur Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Me eksperience, siguracione te paguara

Botuar më 10/07/2020
Shume e mire

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: teper e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave., Adresa: Rr. "Marie Kraja", Porcelan, 150m perpara rrethrrotullimit te TV Clan

Botuar më 09/07/2020
teper e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER RESTORANT PESHKU Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire + siguracion |

Te kene eksperience pune ne Kuzhine Italiane. Mosha 23 - 30 vjeç, kushte shume te mira pune., Adresa: R. "Komuna Parisit", tek lulishtja, rr. "Skender Luarasi"

Botuar më 08/07/2020
shume e mire + siguracion

TAPICIER Erald Mobileri Erald ofron produktet me cilesine me te larte dhe cmimet me te mira ! Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E negociushme. |

Aplikanti te kete eksperience te pakten 3 vjet ne kete profesion., te njoh mire profesionin dhe te jete praktik per pune ne grup., Adresa: Rruga Tirane-Fushe Kruje, Qereke, Krujë

Botuar më 08/07/2020
E negociushme.

BOJAXHI MOBILERIE MOBILERI QEHAJA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme

NDIHMES BOJAXHI MOBILERI HOTI Kërkon të punësojë

Paga: Shume emire |

Me eksperience pune

Botuar më 07/07/2020
Shume emire

BOJAXHI MOBILERIE MOBILERI HOTI Kërkon të punësojë

Paga: Shume emire |

Me eksperience pune

Botuar më 07/07/2020
Shume emire

NDIHMES MARANGOZ MOBILERI HOTI Kërkon të punësojë

Paga: Shume emire |

Me eksperience pune

Botuar më 07/07/2020
Shume emire

PUNETOR MOBILERI HOTI Kërkon të punësojë

Paga: Shume emire |

Me dhe pa eksperience pune

Botuar më 07/07/2020
Shume emire

MARANGOZ MOBILERI HOTI Kërkon të punësojë

Paga: Shume emire |

Me eksperience pune

Botuar më 07/07/2020
Shume emire
)