Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - Kompania Palma Kerkon te ngjeroj stafin me pozicionet

Paga: e kenaqshme |

Nese kerkoni nje ambjent komod pune, me te ardhura te kenaqshme dhe afatgjate kontaktoni ne numerin e kontaktit ose dergoni CV -te tuaja ne E-mailin: [email protected] Orari per telefonata nga ora 08:00-16:00, te interesuarat te dergojne nje cv ne [email protected] ose te kontaktojne ne

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

FURNITOR Njoftime pune - Kompania Palma Kerkon te ngjeroj stafin me pozicionet

Paga: e kenaqshme |

Nese kerkoni nje ambjent komod pune, me te ardhura te kenaqshme dhe afatgjate kontaktoni ne numerin e kontaktit ose dergoni CV -te tuaja ne E-mailin: [email protected] Orari per telefonata nga ora 08:00-16:00, te interesuarat te dergojne nje cv ne [email protected] ose te kontaktojne ne

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

SEKRETARE Njoftime pune - TIRANA INVEST Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGE DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

ORARI PUNES 08:30 - 16:00. E DIELA PUSHIM. TE JETE E SHKATHET DHE KORREKTE NE PUNE, Adresa: Rr. "Myslym Shyri".

Botuar më 17/03/2023
OFROHET PAGE DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PUNONJES Njoftime pune - Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagesa te kenaqshme |

(Specialist/Montues ose ndihmes). Kontaktoni ne: 0699783428 / 0682082176, Adresa: Rr. “Siri Kodra”

Botuar më 16/03/2023
Ofrohet pagesa te kenaqshme
)