Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MARANGOZ Njoftime pune - Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne VORE Kerkon te punesoje: Marangoz per Prodhimin e Kuzhinave.

Paga: dhe kushte pune shume te mira! |

Mund te na kontaktoni ne numerin e telefonit ose mund te na shkruani ne adresen email...

Botuar më 27/05/2023
dhe kushte pune shume te mira!

PUNETORE Njoftime pune - PASTRIM KIMIK / LAVANDERI "ALFA" Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune. Puna 6 ore ne dite, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Mine Peza”, prane Prokurorise se Tiranes, Rajonit nr. 3. Te interesuarat te kontaktojne ne nr:, Tiranë

Botuar më 02/06/2023
Paga e kenaqshme

NDIHMES MARANGOZ Njoftime pune - MOBILERI OLGEN Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Me eksperience pune! Te interesuarit te jene korrekte ne pune., Adresa: Rr. “Llazi Miho”.

Botuar më 02/06/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

ZMERILUES Njoftime pune - MOBILERI OLGEN Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Me eksperience pune! Te interesuarit te jene korrekte ne pune., Adresa: Rr. “Llazi Miho”.

Botuar më 02/06/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

MARANGOZ Njoftime pune - MOBILERI OLGEN Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Me eksperience pune! Te interesuarit te jene korrekte ne pune., Adresa: Rr. “Llazi Miho”.

Botuar më 02/06/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

ZMERILUES Njoftime pune - Mobileri Demneri Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 40.000 leke + sigurime |

* Me ose pa eksperience pune. * Mosha 20 - 30 vjeç. * Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Sauk, 100 m mbi shkollen e Policise. Te interesuarit te dergojne sms ne:

Botuar më 01/06/2023
Pagesa 40.000 leke + sigurime

NDIHMES BOJAXHI Njoftime pune - MOBILERI MONDIAL kerkon te punesoje: ndihmes bojaxhi / zmerilues

Paga: ofrohet page shume e mire |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. "Jordan Misja"

Botuar më 01/06/2023
ofrohet page shume e mire

SHITES Punë Tirana Shitese mobilerie Page e kenaqshme

Paga: 400 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Pa pages per aplikantetpunetirana.comwhatsapp [email protected] ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 31/05/2023
400 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

SHOFER Njoftime pune - Vip Event Albania (Agjensi Eventesh)

Paga: 40.000 leke |

Me kohe te plote, 6 ore e gjysem Turni i pare: 8:30 - 15:00 Turni i dyte: 15:00 - 21:30. Te kene patente klasi B, cuna nga mosha 22 - 40 vjec, Adresa: Rruga Vaso Pasha, dyqani Vip Event, Tiranë

Botuar më 31/05/2023
40.000 leke
)