Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KAMARIER/E Oferte pune - Te Shpija Birres Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30.000 leke |

Adresa: Rr. Zihni Sako, mbas Artistit, Tiranë

Botuar më 27/10/2021
30.000 leke

MENAXHER SHITJESH Njoftime pune Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGESE 50.000 LEKE + BONUSE TE LARTA |

Per te gjithe Shqiperine. Te interesuarit duhet te dergojn CV ne adresen e E-mailit:...

Botuar më 25/10/2021
OFROHET PAGESE 50.000 LEKE + BONUSE TE LARTA

RROBAQEPESE Njoftime pune

Paga: e kenaqshme |

Me pervoje ne atelie, Adresa: Tek Shkolla e Baletit, perballe BKT.

Botuar më 23/10/2021
e kenaqshme

PUNONJES FAST-FOODI MUNDESI PUNESIMI - FAST FOOD MISTER POTATO kerkon te punesoje: SPECIALIST FAST FOODI

Paga: Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut |

Te jene korrekt dhe serioz ne pune, kushte pune shume te kenaqshme., te interesuarit ...

Botuar më 22/10/2021
Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut

MONTUES MOBILJESH Shtepia e ofertave 2 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme +bonus |

Mobiljesh. Te dije te bej riparime, te jete i komunikueshem dhe bashkepunues, me eksp...

Botuar më 21/10/2021
e kenaqshme +bonus

SHOFER Njoftime pune - City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me patente te klasit D, te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Kom...

Botuar më 01/10/2021
e kenaqshme

MENAXHER RESTORANTI BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, Angazhimi ynë për përbërësit premium, recetatekskluzive dhe ofrimi i ambienteve miqësore

Paga: konkuruese |

Eksperience te meparshme ne menaxhim ne kete industri. Aftesi te trajnoje, udhezoje dhe drejtoje stafin, ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, 2 ditë pushim në jave., të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit ose kontaktoni ne numerin e telefonit. vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 27/10/2021
konkuruese

STAF RESTORANTI BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, Angazhimi ynë për përbërësit premium, recetatekskluzive dhe ofrimi i ambienteve miqësore dhe

Paga: konkuruese |

Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;Të jeni të motivuar të punoni ne grup;Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, 2 ditë pushim në jave dhe mundësi, zhvillimi në karrierë., të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit ose sms ne numrin e telefonit. vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 27/10/2021
konkuruese

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Oferte pune BURGER KING Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

PUNONJËS PËR SHPËRNDARJE (USHQIMI)- Me motorrin personal;- Preferohet të ketë të paktën 1 vit përvojë pune paraprake në pozicione të ngjashme;- Aftësi komunikuese dhe sjellje të mirë;- Pagë fikse + bonus për çdo porosi;- Kontratë e rregullt pune, një dite pushimi ne javë., procedura dhe afatet e aplikimit:të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit ose të dërgojnë aplikimin nëadresën e emailit [email protected]

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

SHITES/E PERFECT FASHION Perfaqesuese e disa markave nderkombetare ne Shqiperise, per dyqanin Guess ne qendren tregetare TEG Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mjedis Nderkombetar, kushte te favorshme pune. Nqs jeni ambicioz, me pervoje perfekte ne shitje, ju lutem dergoni CV-ne ne E-mailin

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

SHITES/E Oferte pune PERFECT FASHION Perfaqesuese e disa markave nderkombetare ne Shqiperise, per dyqanin Tommy Hilfiger ne qendren tregetare TEG Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mjedis Nderkombetar, kushte te favorshme pune. Nqs jeni ambicioz, me pervoje perfekte ne shitje, ju lutem dergoni CV-ne adresen Email:

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

SHITES/E Oferte pune PERFECT FASHION PERFAQESUESE E DISA MARKAVE NDERKOMBETARE NE SHQIPERISE, PER DYQANIN GUESS DHE TOMMY HILFIGER NE QENDREN TREGETARE TEG Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna part time. Mjedis Nderkombetar, kushte te favorshme pune. Nqs jeni ambicioz, me pervoje perfekte ne shitje, ju lutem dergoni CV-ne E-mailit

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

RECEPSIONIST/E Oferte pune Golden Ring Resort Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te dijne gjuhen Angleze, Adresa: Rruga e tuneleve, Sauk Farke

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

INSTRUKTORE Oferte pune nga FITNES BRITANIKU Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracion |

Per aerobi me eksperience pune, Adresa: Rr. "Petro Nini Luarasi", tek Tregu Elektrik

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme + siguracion

MARANGOZ MOBILERI CASANOVA Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Per skelet karrigesh dhe kolltukesh, te interesuarit te kene eksperience pune ne kete fushe, dhe te jene te afte per te punuar ne grup., transporti kryet nga kompania, Tiranë

Botuar më 27/10/2021
E kenaqshme

ZMERILUES MOBILJESH MOBILERI CASANOVA Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit te kene eksperience pune ne kete fushe, dhe te jene te afte per te punuar ne grup., transporti kryet nga kompania, Tiranë

Botuar më 27/10/2021
E kenaqshme
)