Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BICIKLETE

Shitet nje biciklete e palosur per arsye mosperdorimi, Rruga e Dibres, gjendja: e mire

Botuar më 23/03/2019
9.000 leke

BICIKLETE GENESIS 26'

Me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapshme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk, Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/03/2019
20.000 leke

SHITET BICIKLETE

E sapoardhur nga jashte, Tirane, gjendja: e re

Botuar më 19/03/2019
26.000 leke