Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BOSHT SHTANGE

Shitet bosht shtange profesional i ri

Botuar më 16/02/2020
5.000 leke

BICIKLET 24

Origjinale e re. E blere ne Itali.

Botuar më 14/02/2020
12.000 leke

SHITET MASAZHATOR ULTRA

Shitet masazhator ultra. Me dridhje dhe me ngrohje prej rrezeve infra të kuqe. Me tre nivele të ndryshme masazhi. Për përdorim si relaksues, po ashtu edhe kurues për dhimbje, Tirane, gjendja: e re

Botuar më 13/02/2020
4.700 leke

SHITET XBOX 360

Shitet Xbox 360 ne kushte normale pune. Të përfshira 2 Joystick dhe 3 lojra., Tiranë, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/02/2020
12.900 leke

BIÇIKLETE

Per vajza ngjyre roze, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi", gjendja: shume e mire

Botuar më 13/02/2020
8.000 leke

BICIKLETE SPRTIVE

Ngjyre blu per meshkuj, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi", gjendja: shume e mire

Botuar më 13/02/2020
8.900 leke

APARAT

Per gjetjen e metaleve te cmuar te cmuar, Tirane, gjendja: e re

Botuar më 11/02/2020
500,00 euro

KITARË ELEKTRIKE + AMPLIFIKATOR

Kitarë elektrike Harley Benton dhe amplifikator Yamaha. Të dyja në gjendje shumë të mirë dhe gjithçka është funksionale rreth produktit.Çmimi është i diskutueshëm., Tiranë, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/02/2020
25.000 leke

SHITEN GIRA

Thuajse te reja. Mund te shtoni pesha sipas deshires, Tiranë, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/02/2020
5.000 leke
)